Akademik Kitaplar

Bu Tez Nasıl Bitecek? Eyüp Aygün Tayşir Pdf indir

Bu Tez Nasıl Bitecek? Eyüp Aygün Tayşir İletişim Yayınevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Bu Tez Nasıl Bitecek? Eyüp Aygün Tayşir İletişim Yayınevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. İletişim Yayınevi aracılığıyla çıkarılan Bu Tez Nasıl Bitecek? Eyüp Aygün Tayşir İletişim Yayınevi Kitabı 208 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Bu Tez Nasıl Bitecek? Eyüp Aygün Tayşir İletişim Yayınevi kitabı 13.00×19.50 cm‘dir. Ekim 2020 nolu ISBN numarasına sahip Bu Tez Nasıl Bitecek? Eyüp Aygün Tayşir İletişim Yayınevi kitabının yazarı Eyüp Aygün TayşirBu Tez Nasıl Bitecek? Eyüp Aygün Tayşir İletişim Yayınevi PDF indirebilirsiniz. 

Bu Tez Nasıl Bitecek? Eyüp Aygün Tayşir İletişim Yayınevi Kitabı Pdf indir

“Bu tez nasıl bitecek?” sorusu yüksek lisans ve doktora yapan öğrencilerin birbirlerine ve kendilerine çok fazla sorduğu bir sorudur. Bazı zaman yakınmayla, arada bir yılgınlık ve bıkkınlıkla, arada bir de hakikaten tıkanma ve çaresizlikle sorulur. Danışmanla yapılan görüşmeler, tez yazan arkadaşlarla fikir teatileri, lisansüstü öğrencileri için oluşturulmuş özel toplantılar da farklı zamanlarda bu soruya yanıt vermeye yardımcı olmaz.

Bu Tez Nasıl Bitecek? Lisansüstü Öğrencileri İçin Araştırma Kılavuzu, bu sorunun önüne geçmeyi değil, nedenlerini tespit edebilmeyi öneriyor. Hazır yanıtlar sunan bir reçete vermektense, soruları ve yanıtları zenginleştiren bir yol arkadaşlığı vaat ediyor. Lisansüstü öğrencilerinin elinin altında bulunması gereken kıymetli bir tartışma kılavuzu…

“Bu kitap nihayetinde, kendisi de hâlâ öğrenmek istiyorsanız çabalayıp duran birinin iyi niyetli bir çabasından fazlası değildir. İyi emsallari okumak ve benzetmeye çalışarak ilerlemek bizi zaman içinde ilminde ve sanatında önceki haline nazaran daha ‘usta’ insanlara dönüştürecektir. Ve bu sonu olmayan bir zamantir.”

Etiketler: Bu Tez Nasıl Bitecek? Eyüp Aygün Tayşir İletişim Yayınevi Pdf oku , Bu Tez Nasıl Bitecek? Eyüp Aygün Tayşir İletişim Yayınevi Pdf kitap indir, Bu Tez Nasıl Bitecek? Eyüp Aygün Tayşir İletişim Yayınevi pdf oku ücretsiz, Bu Tez Nasıl Bitecek? Eyüp Aygün Tayşir İletişim Yayınevi kitap indir ücretsiz, Bu Tez Nasıl Bitecek? Eyüp Aygün Tayşir İletişim Yayınevi pdf indir yandex, Bu Tez Nasıl Bitecek? Eyüp Aygün Tayşir İletişim Yayınevi pdf oku özet, Bu Tez Nasıl Bitecek? Eyüp Aygün Tayşir İletişim Yayınevi kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu