Çocuk Kitapları

Bremen Mızıkacıları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

Bremen Mızıkacıları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 103 sayfadan oluşan Bremen Mızıkacıları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Grimm Brothers tarafından kaleme alınan Bremen Mızıkacıları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Bremen Mızıkacıları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabını 9786052491430 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bremen Mızıkacıları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku indir.

Bremen Mızıkacıları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir

Bir varmış, bir yokmuş, dürüst, çalışkan bir çiftçinin yaşlı bir eşeği varmış. Hayvancık, senelerca efendisi için çalışmış, çabalamış, nice ağır yükler taşımış. Ama seneler geçtikçe gün geçtikçe güçten, kuvvetten düşmeye, yaşlanmaya başlamış. Efendisi, eşeğin artık iş göremeyecek duruma geldiğini anlayınca canı sıkılmış. Eşeğe bakıp beslemek gitgide ona ağır gelmeye başlamış. ´´Ne yapsam da, şu eşekten kurtulsam´´ diye düşünmeye başlamış.
Eşekcik efendisinin kendisine bir kötülük düşündüğünü sezmekte gecikmemiş. Gizlice evden kaçmaya karar vermiş. Fırsatını bulur bulmaz da bu düşüncesini gerçekleştirmek için usulca evden çıktığı gibi, Bremen´e doğru yola koyulmuş. ´´Belki sesimi beğenir ler de, beni Bremen´e çalgıcı yaparlar´´ diye umutlanıyormuş.
Biraz yol aldıktan sonra, yol kenarında bir köpeğe rastlamış. Köpekcağız yolun kıyısına kıvrılmış solgun ve bitkin bir halde yatıyormuş. Pek halsiz görünüyormuş.

Bremen Mızıkacıları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitap özeti

Bremen Mızıkacıları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku

Bremen Mızıkacıları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu