Çocuk Kitapları

Boşluk (Ciltli) Pdf indir

Boşluk (Ciltli) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786053042303 sayfadan oluşan Boşluk (Ciltli) kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Kathi Appelt tarafından kaleme alınan Boşluk (Ciltli) isimli kitap 11.09.2017 dilinde ve Ciltli ebatındadır. Boşluk (Ciltli) kitabını Elif Nihan Akbaş numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Boşluk (Ciltli) pdf oku indir.

Boşluk (Ciltli) pdf indir

SEVMEK VE KAYBETMEK, İHANET  VE BEDEL…
BU ZAMANSIZ DUYGULAR  BAZEN YAŞAMI KATLANILIR KILAR.
                                                                              

Bazı kitaplarımızı çok seviyoruz. BOŞLUK  “Bir zamanlar, en azından bir süreliğine sevilmiş ve sonra yol kenarına terk edilmiş bir kedi kadar yalnızı yoktur.”   Yaşlı bir köpek, bebekli bir kedi, alışılmadık bir aile, sevmek ve kaybetmek, ihanet ve kefaret… Zamansız ve sihirli, Artemisce bir klasik. Sevginin gücü ve nefreti, mutluluğun kırılganlığı ve kelimelerimizi tutmanın önemini vurgulayan masal gibi bir hikaye.

 
Yavrulamak üzere olan benekli bir kedi, nehrin arka taraflarından, zincirli bir tazının yalnız ve mutsuz ulumasını duyar. Ormanın derinliklerine dalarak sesin sahibini bulma cesareti gösterir. Tazı da nefret etmesi beklenirken bu kediyle arkadaşlık kurar. Sıra dışı bir çift olurlar ve çok kısa bir süre sonra da olağanüstü bir aileye dönüşürler. Ranger, kediye yavrularını yetiştirmek için verandanın altındaki boşluğa saklanmasını söyler, çünkü evin sahibi olan Zargana Surat’ın, onları bulursa timsah yemi olarak kullanacağından emindir.
Ama Boşluk’ta güvende olacaklardır. Oradan çıkmadıkları sürece…
Lakin yavru kediler, herkesin bildiği gibi meraklı yaratıklardır.
Ve yavrulardan birinin bir an merakına yenik düşmesi, bir dizi olayın başlangıcı olacaktır. Şaşırtıcı, fevkalade ve büyük anlamları olan hadiselerin…

Kati Appelt sevginin ve nefretin gücü, mutluluğun kırılganlığı ve sözünü tutmanın önemi üzerine kederli ama tatlı bir hikâye anlatıyor.

Boşluk (Ciltli) kitap özeti

Boşluk (Ciltli) pdf oku

Boşluk (Ciltli) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu