Çocuk Kitapları

Börtü Böcek Güncesi Pdf indir

Börtü Böcek Güncesi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Börtü Böcek Güncesi kitabı 160 olarak çıkarılmıştır. Şiirsel Taş tarafından kaleme alınan Börtü Böcek Güncesi isimli kitap 9786059781343 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Börtü Böcek Güncesi kitabını 17.10.2016 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Börtü Böcek Güncesi pdf oku indir.

Börtü Böcek Güncesi pdf indir

  Böceklerin gizemli ve bir o kadar da enteresan dünyasına Çekirge’nin güncesinden bakın! 

Lakabını ilk dile getirdiği kelimeden alan Çekirge, böcekler ile ilgili gözlem yapmayı ve bilgi edinmeyi çok sever. Edindiği bilgileri başkalarıyla da paylaşmak ister, fakat sorun şu ki Çekirge yazmayı hiç sevmez. Çözüm olarak, babası ona bir gün ‘Canı istedikçe yazacağı’ bir defter armağan eder. Böylelikle Çekirge, Börtü Böcek Güncesi’ni yazmaya başlar… 

Birbirinden enteresan ve keyifli karakterlerle dolu bu kitap, çocuklara hayvanlarla alakalı ansiklopedik bilgileri, ustaca hazırlanmış kurgusuyla ve sade diliyle keyifli bir biçimde aktarıyor. Akıcı ve keyifli bu kitap yalnızca çocukların değil, her yaştan okuyucunun da ilgisini çekebilecek bilgiler içinde yer alıyor.

Börtü Böcek Güncesi kitap özeti

Börtü Böcek Güncesi pdf oku

Börtü Böcek Güncesi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu