Pdf Kitap

Borsa Sihirbazları Pdf indir

Borsa Sihirbazları PDF

Borsa Sihirbazları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Borsa Sihirbazları kitabı 534 olarak çıkarılmıştır. Jack D. Schwager tarafından kaleme alınan Borsa Sihirbazları isimli kitap 9786059248327 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Borsa Sihirbazları kitabını 16.06.2020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Borsa Sihirbazları pdf oku indir.

Borsa Sihirbazları pdf indir

Borsa Sihirbazları PDF, Borsa Sihirbazları Zirvedekilerle Röportajlar “Borsa Sihirbazları şimdiye kadar Wall Street üzerine yazılan en büyüleyici kitaplardan biri. Bu “sihirbazlardan” birkaçı benim de arkadaşım. Jack Schwarger onların çalışma metotlarıni çok iyi yakalamış.”

– Martin W.Zweig, Ph. D./Editör The Zweig Forecast
“İşe yarayacak bir yöntem geliştirmek bi hayli zordur. Daha sonra ise yönteminizden yararlanmak için deneyime sahip olmanız gerekir. Lakin hepsinden zor olanı, yapılan analizi paraya çevirmektir. İnanmıyorsanız bir deneyin. Bu bireyler her şeye sahip: Bu yöntem, aynı kararlılıkla davranmalarını sağlayan inanç ve disiplin. Onlar Wall Street’in kahramanlarıdır ve Jack Schwager’ın kitabı, bu kişiliği canlı bir biçimde yaşamımıza taşıyor.”

– Robert R. Prechter, Jr./Editör The Elliott Dalgaları Teorisiyeni

Borsa Sihirbazları’nda röportajları yayına giren sıradışı isimlerinden bazıları:
30.000 dolarını 80 milyon dolara çıkaran Michael Marcus!
21 yıllık bir sürede, fonu hemen hemen % 30 yıllık getiri sağlayan Michael Steinardt!
Bir et paketleme tesisindeki idari görevini cebinde 25.000 dolar varken bırakıp şimdi günde 2 milyar dolar değerinde vadeli hazine bonosu alıp satan Tom Baldwin!

Fonları 5 yıl art arda yüz haneli kazançlar kaydeden Paul Tudor Jones!
On altı yıl içinde olağanüstü bir biçimde %250.000’lik bir kazanç sağlayan Ed Seykota!

Borsa Sihirbazları kitap özeti

Borsa Sihirbazları pdf oku

Borsa Sihirbazları Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu