Çocuk Kitapları

Borçlu Olduklarımız (Çocuk Kitapları) – Aziz Nesin PDF indir

Borçlu Olduklarımız (Çocuk Kitapları) – Aziz Nesin, pdf kitap bölümümüzde 2005 senesinde kaleme alınan Borçlu Olduklarımız (Çocuk Kitapları) – Aziz Nesin kitabını sizlerle paylaştık. Borçlu Olduklarımız (Çocuk Kitapları) – Aziz Nesin kitabının detayları..

Borçlu Olduklarımız (Çocuk Kitapları) – Aziz Nesin – Özeti

Borçlu Olduklarımız (Çocuk Kitapları) – Aziz Nesin

Borçlu Olduklarımız (Çocuk Kitapları) – Aziz Nesin

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2005
Eklenme: Nisan 12th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 28
Yazar: Aziz Nesin
725

Borçlu Olduklarımız, Bu kitapta siz değerli okurlarımıza, yakın geçmişimizden sekiz olayı anlatılıyor.

Burda anlatılanlar bitakım kurgusal olaylar değildir. Hepsi de yaşanmıştır, gerçektir. Bu sekiz olayı, yerleriyle,zamanlarıyla, yaşayan bireyleriyle, adlı adınca yazmış Nesin. Üstelik, bu olaylardaki bireylerin salt olumlu yanlarını göstermekle yetinmemiş, olumsuz yanlarını da belirtmeye çalışmış.

Çünkü Azizi Nesin, çocuksunuz diye, aldatılmanız, her şeyin yalnız iyi yanlarını görmenizi istememiş. Daha ufak yaştan, gerçekleri görmenizi isyemiş.

Bu güzelim dünya, ne tamamıyla toz pembedir, nede kapkaradır. Dünyamızda, alçaklıklarla yiğitlikleri birlikte yaşayacaksınız; herş eyin hem iyi, hem kötü yanlarını göreceksiniz.Olaylar da, bireyler de, fakat olumlu ve olumsuz yanlarıyla, yani her yanı ve bütün yüzleriyle gösterilirse gerçeklik kazanır.

Nesin Vakfı, yoksul çocukları barındırmak ve yetiştirmek için kurulmuştur. Nesin Vakfı, Aziz Nesin’in kitaplarının geliriyle kuruldu ve bu gelirleriyle yaşıyor.

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu