Çocuk Kitapları

Bolluk ve Savaş/Çatalhöyük Öyküleri 3 Pdf indir

Bolluk ve Savaş/Çatalhöyük Öyküleri 3 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 136 sayfadan oluşan Bolluk ve Savaş/Çatalhöyük Öyküleri 3 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Bilgin Adalı tarafından kaleme alınan Bolluk ve Savaş/Çatalhöyük Öyküleri 3 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Bolluk ve Savaş/Çatalhöyük Öyküleri 3 kitabını numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bolluk ve Savaş/Çatalhöyük Öyküleri 3 pdf oku indir.

Bolluk ve Savaş/Çatalhöyük Öyküleri 3 pdf indir

Tüm köy halkının çabalarıyla, olağanüstü bir bolluk dönemi başladı Çatalhöyük’te… Hayvan sürüleri büyüdü, ekili alanlar üç dört katına çıktı. Tahıl, sebze, et, süt ve yumurta bollaştı köyde. O çağlarda bireylerin en büyük poblemlerindan birisi olan beslenme, sorun olmaktan çıkmıştı artık. Çatalhöyük’te yaşanan gelişmeler ve bolluk, çok sürmeden kıskançlığı, kıskançlık ise saldırganlığı ve hırsızlığı doğurdu. Çağlar boyunca barış içinde yaşayan insanlar, çok geçmeden savaşla tanıştı. Bolluk, savaşı doğurdu…

Bilgin Adalı, Çatalhöyük Öyküleri adlı diziden çıkan Dünyamızın İlk Şafağı ve Ateşin Çocukları’ndan sonra yeni kitabı ‘Bolluk ve Savaş’ta, on bin yıl öncesine, Çatalhöyük’e gidiyor. Ningur, Ninlil ve Sungur’un heyecanlı serüvenlerinin bunun yanında buluşları, yeni toplumsal yapılaşmaları ve tarih boyunca dünyamızı etkileyen savaşların başlangıcını anlatıyor.

Bilgin Adalı’nın Can Çocuk’ta şuana dek yayına giren kitapları: Zaman Bisikleti, Geçmişten Gelen Konuklar, Dünyamızın İlk Şafağı, Ateşin Çocukları, Bolluk ve Savaş.

Bolluk ve Savaş/Çatalhöyük Öyküleri 3 kitap özeti

Bolluk ve Savaş/Çatalhöyük Öyküleri 3 pdf oku

Bolluk ve Savaş/Çatalhöyük Öyküleri 3 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu