Çocuk Kitapları

Böğürtlen Ormanı’nda Bahar Tatili (5 Kitap Set) Pdf indir

Böğürtlen Ormanı’nda Bahar Tatili (5 Kitap Set) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 272 sayfadan oluşan Böğürtlen Ormanı’nda Bahar Tatili (5 Kitap Set) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Elif Yıldız Harrald tarafından kaleme alınan Böğürtlen Ormanı’nda Bahar Tatili (5 Kitap Set) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 20 cm ebatındadır. Böğürtlen Ormanı’nda Bahar Tatili (5 Kitap Set) kitabını 9786058054066 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Böğürtlen Ormanı’nda Bahar Tatili (5 Kitap Set) pdf oku indir.

Böğürtlen Ormanı’nda Bahar Tatili (5 Kitap Set) pdf indir

Çocuk kitapları serisine adını yazdıran kıymetli yazar, ‘Elif Yıldız Harrald’ yayına giren ilk öykü serisinde çok başarılı bir iş çıkarmış. Titiz çalışmasını uzman görüşü ile taçlandırarak ne kadar profesyonel olduğunun da altını çizmiş. Çocukların hayal gücünü geliştirirken, sıkmadan, heyecanla, bir solukta okumak isteyeceklerini düşündüğüm bu kitap, aynı zaman da çocuklara; nezaketi, yardımlaşmanın önemini, bencil olmamayı, kardeş sevgisini ve büyüklere saygıyı da hatırlatıyor.
 
Yazarımız bunun bunun yanında, çocuklarımızı yeni yerler keşfetmeye heveslendiriyor ve değişikliklarla bir bütün bulunduğumuzun altını çizerek, bu değişikliklar içinde kurulacak olan arkadaşlıkların ne kadar mühim olduğunun da sinyallerini veriyor. Çocuk kitapları alanına zenginlik katacak olan bu kitaplar, ‘fantastik çocuk kitapları’ bölümünde yerini almaya fazlası ile hak kazandı. Kitapları fantastik içeriği yönünden, 8 – 12 yaş olarak belirlemeyi uygun görsek de, siz kıymetli yetişkinlerin de heyecanla okuyacağını düşünüyoruz. Bu kitapta faytondan, feribota, mağaralardan, nehirlere uzanan bir yolculuğun serüvene dönüşmesini okuyacak olan çocuklarımız, psikolojik anlamda da kendilerini huzurlu, mutlu, kuvvetli ve cesur hissedecekler.
 
Sevgilerimle…
Uzman Pedegog Nöropsikolog Oya Akbaş

Böğürtlen Ormanı’nda Bahar Tatili (5 Kitap Set) kitap özeti

Böğürtlen Ormanı’nda Bahar Tatili (5 Kitap Set) pdf oku

Böğürtlen Ormanı’nda Bahar Tatili (5 Kitap Set) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu