Çocuk Kitapları

Böcek Tamircisi Pdf indir

Böcek Tamircisi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Böcek Tamircisi kitabı 72 olarak çıkarılmıştır. Nastasia Rugani tarafından kaleme alınan Böcek Tamircisi isimli kitap 9786052031315 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Böcek Tamircisi kitabını 25.10.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Böcek Tamircisi pdf oku indir.

Böcek Tamircisi pdf indir

Tahtakuruları, mayısböcekleri, çekirgeler!
Tüm böcekler âlemine müjdeler olsun.
Bundan böyle çok bacaklılar ve kanatlılar dünyasının çiçeği burnunda bir koruyucusu var! Küçük Tamirci NOK.
 
Herkesin bir mesleği mevcuttur. Kimisi boyacı, kimisi ise sirk cambazıdır. Oysa Nok’un babasının bambaşka bir mesleği var. O, kanadı hasar gören veya bacakları yaralanan mini mini böcekleri iyileştirmeye çalışan mucizevi bir Böcek Tamircisi. Gel gör ki emeklilik zamanı yakın ve geleneklerine göre bu kutsal görevi özel bir merasimle oğluna devretmek zorunda… Lakin KÜÇÜCÜK bir poblemleri var: Nok’un böcek fobisi!
 
Balsız kalmış ayı aşkına, evet, yanlış okumadınız, Nok böceklerden fazla korkuyor. Hem de delicesine! Acaba tamirci unvanından vaz mı geçse? Peki ya babasının saygınlığı, nesilden nesile geçen gümüş tamir iğnesinin geleceği? Ya o her biri kımıl kımıl oynayan bacakları, insanın aklını başından alan antenleriyle mini minnacık, savunmasız böcekler? Onları bundan böyle kim, nasıl iyileştirecek?

Fransız yazar Nastasia Rugani‘nin, meslek seçimi, gelenekler, toplumsal roller üzerine düşündüren kitabı Böcek Tamircisi, sade anlatımı, keyifli dili ve Charline Collette‘in böcekleri alabildiğine tatlı gösteren neşeli çizimleriyle okuma macerasının başındaki ufaklerin düş dünyalarını harekete geçirmeyi başarıyor.

Böcek Tamircisi ile tanıştıktan sonra, çevrede uçuşan, sürünen yahut vızıldayan hiçbir ufak canlıya kayıtsız kalamayacaksınız…

Böcek Tamircisi kitap özeti

Böcek Tamircisi pdf oku

Böcek Tamircisi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu