Çocuk Kitapları

Böcek Kam Uyanıyor / Bilim Dedektifleri Pdf indir

Böcek Kam Uyanıyor / Bilim Dedektifleri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Böcek Kam Uyanıyor / Bilim Dedektifleri kitabı 136 olarak çıkarılmıştır. Emir Hersan Sevil Bal tarafından kaleme alınan Böcek Kam Uyanıyor / Bilim Dedektifleri isimli kitap 9786050828818 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Böcek Kam Uyanıyor / Bilim Dedektifleri kitabını 07.08.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Böcek Kam Uyanıyor / Bilim Dedektifleri pdf oku indir.

Böcek Kam Uyanıyor / Bilim Dedektifleri pdf indir

Hey merhaba! Ben Kam. ÇEK’in insan kaynakları müdürüyüm. İşim: Yeterince meraklı çocukları dedektif kadrosunda bulunan işe almak. Tuhaf ve gülünç bir yolculuğa dayanabilecek olan herkes iş başvurusunda bulunabilir. Yalnız dikkat!
Tehlikeye alışkın olmalısınız!
El-Razi’den İbn-i Rüşd’e, Kurtuba Camisi’den Mezopotamya’ya, Uruk Kralı Gılgamış’tan  Nil Nehri ve piramitlere… Bilim Dedektifleri Melis ve Barış, şaşkın köpekleri Çamur’un da yardımıyla adının sırrıni dahi çözemedikleri ÇEK’e  üye olmaya çalışırken bilimsel düşüncenin de temellerini öğreniyor. Edindikleri bi’ dolu yeni arkadaşla birlikte atıldıkları maceralar onlara yeni düşünme becerileri kazandırıyor.

Böcek Kam Uyanıyor / Bilim Dedektifleri kitap özeti

Böcek Kam Uyanıyor / Bilim Dedektifleri pdf oku

Böcek Kam Uyanıyor / Bilim Dedektifleri Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu