Çocuk Kitapları

Bizi Bekleyen Elmalar – Yerimde Olsan Pdf indir

Bizi Bekleyen Elmalar – Yerimde Olsan pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 80 sayfadan oluşan Bizi Bekleyen Elmalar – Yerimde Olsan kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Nehir Aydın Gökduman tarafından kaleme alınan Bizi Bekleyen Elmalar – Yerimde Olsan isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Bizi Bekleyen Elmalar – Yerimde Olsan kitabını 9786052792759 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bizi Bekleyen Elmalar – Yerimde Olsan pdf oku indir.

Bizi Bekleyen Elmalar – Yerimde Olsan pdf indir

Etrafımızdaki bir çok insanın türlü türlü poblemleri var. Herkesin de poblemleriyla başa çıkmak için değişik farklı metotları… Bu öykülerde tanışacağınız karakterlerin her biri kendinizi bir başkasının yerine koyabilmeniz, onun gibi düşünebilmeniz için sizlere klavuzluk ediyor. Sahi siz onların yerinde olsanız ne yapardınız?
 
Henüz iki yaşındayken tutulduğu kas hastalığı sebebiyle tekerlekli sandalyeyle yaşamak zorunda kalan Çağla, okulda ve rehabilitasyon merkezinde yaşadıklarını anlatıyor. Rehabilitasyon merkezindeki arkadaşı Sıla, babası işini kaybettiği için fizyoterapiye devam edemeyecektir. Çağla ise bu duruma kayıtsız kalamaz ve sınıf arkadaşı Mert Ali ile bir çözüm yolu aramaya başlar.

Bizi Bekleyen Elmalar – Yerimde Olsan kitap özeti

Bizi Bekleyen Elmalar – Yerimde Olsan pdf oku

Bizi Bekleyen Elmalar – Yerimde Olsan Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu