Akademik Kitaplar

Biyofizik Ferit Pehlivan Pelikan Tıp Akademik Kitaplar Pdf indir

Biyofizik Ferit Pehlivan Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık Akademik Kitaplar Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Biyofizik Ferit Pehlivan Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık Akademik Kitaplar Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık Akademik aracılığıyla çıkarılan Biyofizik Ferit Pehlivan Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık Akademik Kitaplar Kitabı 452 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Biyofizik Ferit Pehlivan Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık Akademik Kitaplar kitabı 16.00×24.00 cm‘dir. Ekim 2019 nolu ISBN numarasına sahip Biyofizik Ferit Pehlivan Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık Akademik Kitaplar kitabının yazarı Ferit PehlivanBiyofizik Ferit Pehlivan Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık Akademik Kitaplar PDF indirebilirsiniz. 

Biyofizik Ferit Pehlivan Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık Akademik Kitaplar Kitabı Pdf indir

Yenilenmiş bu baskının gecikmesinin birkaç nedeni var. En mühim nedeni, bilgisayar yazılım geliştiricilerinin bir yazılımın her bir yeni versiyonunu çıkarırken önceki versiyonla üretilen belgeleri tanımayan yahut tanısa da bozan versiyonlar çıkarıp yeni yazılımı satın almak zorunda bırakmaları idi. Kitabın 1997 de yapılan ikinci baskısındaki şekil ve tabloları genelde MacDraw, MacPaint, MacWrite ve devamları olan Apple yazılımları ile üretmiştim. Apple yazılım alanından birkaç yazılım dışında çekildi. Özellikle vektöriyel çizim olarak adlandırılan tarzda MacDraw ve uzantıları yazılımlarla ürettiğim şekillerimi tanıyan yazılım kalmadı. Tanıyan yazılımlar da benim düzgün eğrilerimi kırarak pixel temelli grafiklere dönüştürüyordu. Bütün şekilleri yeniden çizmek, yeniden çizerken renklendirmek kitabı yeniden yazmak kadar zordu. Bu nedenle uzun süre göze alamadım. İki senedir dönüştürmek ve yeni eklerle uğraşıyordum.

İçerik yönünden en mühim değişiklik olarak, artık klasik eğitim programlarında ayrı bir bölüm olarak yer almaya başlayan iyon kanalları için ayrı bir bölüm ayırdım. Kitabın hacmini fazla artırmamak için, her bölümde ekler yaparken bazı bölümlerden kısaltmalar yaptım. Konular içindeki ilişkinin iyi kurulması, tekrarların önlenmesi, dil birliğinin sağlanması açılarından kitabı başladığım tarzda, şekilleri ve mizanpajı da bana ait olmak üzere, tek başıma sürdürmeyi uygun buldum….

Etiketler: Biyofizik Ferit Pehlivan Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık Akademik Kitaplar Pdf oku , Biyofizik Ferit Pehlivan Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık Akademik Kitaplar Pdf kitap indir, Biyofizik Ferit Pehlivan Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık Akademik Kitaplar pdf oku ücretsiz, Biyofizik Ferit Pehlivan Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık Akademik Kitaplar kitap indir ücretsiz, Biyofizik Ferit Pehlivan Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık Akademik Kitaplar pdf indir yandex, Biyofizik Ferit Pehlivan Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık Akademik Kitaplar pdf oku özet, Biyofizik Ferit Pehlivan Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık Akademik Kitaplar kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu