Çocuk Kitapları

Bisküvi İçin Banyo Zamanı Pdf indir

Bisküvi İçin Banyo Zamanı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Bisküvi İçin Banyo Zamanı kitabı 28 olarak çıkarılmıştır. Alyssa Satin Capucilli tarafından kaleme alınan Bisküvi İçin Banyo Zamanı isimli kitap 9786055360122 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Bisküvi İçin Banyo Zamanı kitabını 01.10.2011 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bisküvi İçin Banyo Zamanı pdf oku indir.

Bisküvi İçin Banyo Zamanı pdf indir

Sevgili anne babalar, çocuğunuzun okuma sevgisi bu kitaplarla başlıyor!

Her çocuk okumayı farklı biçimde ve kendi hızında öğrenir. Bazıları önceki okuma düzeylerine geri dönerek en sevdikleri kitapları tekrar tekrar okur. İlgi ve becerilerini teşvik ederek, ufak okurunuzun okuma hususunda kendisini geliştirmesine ve bu hususta kendinden daha emin olmasına yardım edebilirsiniz. Çocuğunuzun sizinle okuduğu kitaplardan onun kendi başına okuduğu ilk kitaplara kadar, okumanın her aşamasına yönelik Okuyabiliyorum! kitapları hazırlıyoruz.

Temel sözcük bilgisi, sözcük tekrarları ve ilgi çekici çizimleriyle okumaya yeni başlayan çocuklarınızla birlikte okumak için uygun bir koleksiyon.

Okuyabiliyorum! kitapları çocuklara okuma sevgisi aşılar. Ödüllü yazar ve çizerler tarafından hazırlanmaktadır. Sevilen karakterlerin en enteresan maceralarından meydana gelir.

Bir yaşam boyu sürecek keşif, sihirli bir sözcükle başlar:
“Okuyabiliyorum!”

8. Kitap: Bisküvi İçin Banyo Zamanı
Bisküvi’nin banyosu için her şey hazır… Bisküvi hariç her şey. Çamurda yuvarlanmak ve arkadaşı Çamur ile oynamak istiyor!

Bisküvi İçin Banyo Zamanı kitap özeti

Bisküvi İçin Banyo Zamanı pdf oku

Bisküvi İçin Banyo Zamanı Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu