Çocuk Kitapları

Bisiklet Ustası Pdf indir

Bisiklet Ustası pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Bisiklet Ustası kitabı 32 olarak çıkarılmıştır. Özge Bahar Sunar tarafından kaleme alınan Bisiklet Ustası isimli kitap 9786052079089 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Bisiklet Ustası kitabını 26.10.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bisiklet Ustası pdf oku indir.

Bisiklet Ustası pdf indir

Minti uzun süredir hayalini kurduğu bisiklete nihayet kavuşmuştur ve bu mutlu haberi en yakın dostları Suzi ve Volki’yle paylaşır. Lakin hiçbiri bisiklet sürmeyi bilmiyordur, onlara bu işin sırrını öğretecek bir bisiklet ustası aramaya başlarlar. Komşu teyze, karşı dağın tepesinde oturan iyi bir usta önerir ama Minti sabırsızlık ederek yakın etrafındaki bisiklet ustalarına gitmeyi tercih eder. Gittikleri yerlerden umduklarını bulamayan Minti ve dostları sonunda uzun bir yolculuğu göze alıp karşı dağa gitmeye karar verir. Bisiklet sürmenin inceliklerini öğrenmek istiyorsanız uzun ve engebeli bir yoldan geçmeleri gerekecektir.
Hikâye uzak bir diyarda, bir çocuğun hayaliyle başlar. Hayaller hayalleri besler, mutluluklar ortak bi hayli çoğalır ve çocuklar çabalayarak hayallerine kavuşur. Ustanın da onlara dediği gibi, “Düşmeden öğrenilmez!”
Özge Bahar Sunar’ın bir solukta okunan bu masalsı öyküsüne, Polonyalı çizer Aleksandra Fabia-Tugal’ın büyüleyici çizimleri eşlik ediyor.

Bisiklet Ustası kitap özeti

Bisiklet Ustası pdf oku

Bisiklet Ustası Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu