Çocuk Kitapları

Biri Şiir Mi Dedi – Hayallerini Arayan Palyaço Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) Pdf indir

Biri Şiir Mi Dedi – Hayallerini Arayan Palyaço Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 74 sayfadan oluşan Biri Şiir Mi Dedi – Hayallerini Arayan Palyaço Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Emel Metin Beyza Ünlü tarafından kaleme alınan Biri Şiir Mi Dedi – Hayallerini Arayan Palyaço Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Biri Şiir Mi Dedi – Hayallerini Arayan Palyaço Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) kitabını 2453326525265 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Biri Şiir Mi Dedi – Hayallerini Arayan Palyaço Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) pdf oku indir.

Biri Şiir Mi Dedi – Hayallerini Arayan Palyaço Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) pdf indir

BİRİ ŞİİR Mİ DEDİ?
Şiir sever misin? Belki de bilmiyorsun veya hiç düşünmedin önceden…
Ben, şiir yazmayı da okumayı da çok severim biliyor musun? Hele ki çocukların şiirlerini daha çok severim. İçinde kaybolduğum çocukluk senelerıma gittiğim için belki de… Kelimecin o eşsiz dünyasında yeni hayaller kurmak ve yeni kapıların içinden geçerek şiirin dünyasında dolaşmak beni çok mutlu ediyor.
Şiirlerimde özgürüm çünkü tıpkı hayalimdeki gibi bir yaşamı yaşayabiliyorum. Nasıl mı? Bir kuş olup uçulabiliyor, karıncayla selamlaşıyor, bir rüzgâr olup esebiliyorum…
Senden isteğim her şiiri okurken üzerinde düşünmen, hayal kurup şiire ve daha neler anlatma k istediğimi anlaman. Çünkü şiirler gizli bir hazine gibidir ve içinde çok şey saklayabilirsin. Onu her okuduğunda içinde saklanan derin manaları anlayacaksın.
Hadi o zaman Keyifle oku…
 
HAYALLERİNİ ARAYAN PALYAÇO
Palyaço Papi, altı yaşından beri bu sirkte ailesi ile birlikte çalışıyordu. Palyaço Papi çok hareketli, meraklı ve biraz da yaramaz bir palyaçoydu. Papi’nin hayali dünyanın en iyi palyaçosu olmaktı…

Biri Şiir Mi Dedi – Hayallerini Arayan Palyaço Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) kitap özeti

Biri Şiir Mi Dedi – Hayallerini Arayan Palyaço Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) pdf oku

Biri Şiir Mi Dedi – Hayallerini Arayan Palyaço Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu