Çocuk Kitapları

Bir Zamanlar Dünya Pdf indir

Bir Zamanlar Dünya pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 224 sayfadan oluşan Bir Zamanlar Dünya kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Attila Öztürk tarafından kaleme alınan Bir Zamanlar Dünya isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Bir Zamanlar Dünya kitabını 9786059484435 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bir Zamanlar Dünya pdf oku indir.

Bir Zamanlar Dünya pdf indir

Derlediğimiz bu eserle yüzlerce yıllık geçmişi olan Anadolu Tarihi’nin ilgi çeken, olağanüstü vakalarından ufak ufak kesitler bir araya getirmeye çalıştık. Ayrıntılardan uzak, dipnotlar içermeyen, her hangi bir tasnife gidilmeden yazılan bu eserde öncelikli hedefimizi tarih severleri değil, tarihe biraz mesafeli olanları geçmişimizdeki keyifli olaylarla tanıştırıp, tarihimize birazcık ısınmalarını sağlamaktı aslında.
Bu kitap, tarihin karanlık sayfaları arasında unutulmuş, bir kısmı kayıt altına dahi alınmamış olan enteresan vakaları kısacık metinlerle günümüze taşıyor. Ve aslında bu kitabın bir başlangıç olduğunu ve sonu olmadığını da hemen söylemekte yarar var.
Böylesine kapsamlı bir çalışmada ciddi noksanlıklerin ve hatta farkında olmadanrın da olabileceğini bilinmekte. Uzun bir tarihe sahip bir medeniyetin kayda düşülmemiş yahut tarih sayfaları arasında unutulup gitmiş birden fazla ayrıntısı olduğunu da unutmamak gerek
Efsanelere yer vermediğimiz bu eserde, ne geçmişimizi zorlayarak yüceltme endişesına, ne de anlamsız bir tavırla yerme derdine düştük. Yakın tarihimizin enteresan kimlikleriyle çarpıcı hadiselerina keyifli bir yolculuk yapmayı vaat eden bu kitapta, şirin ve çarpıcı görünmek adına hiçbir abartmaya kaçmadığımız gibi güvenilir kaynaklardan da pek sapmamaya gayret ettik.

Bir Zamanlar Dünya kitap özeti

Bir Zamanlar Dünya pdf oku

Bir Zamanlar Dünya Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu