Çocuk Kitapları

Bir Tür Kıvılcım Pdf indir

Bir Tür Kıvılcım pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Bir Tür Kıvılcım kitabı 208 olarak çıkarılmıştır. Elle McNicoll tarafından kaleme alınan Bir Tür Kıvılcım isimli kitap 9786050843866 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Bir Tür Kıvılcım kitabını 08.02.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bir Tür Kıvılcım pdf oku indir.

Bir Tür Kıvılcım pdf indir

11 yaşındaki Addie, yaşadıkları kasabada bir zamanlar büyücülükle suçlanan ve ‘cadı’ olarak adlandırılan ama aslında nöroçeşitliliğe sahip çok sayıda kadının öldürüldüğünü öğrendiğinde, bu ‘cadıların’ hikâyesinde daha fazlası olduğunu bilir. Tıpkı kendi hikâyesinde olduğu gibi. Sahip olduğu keskin empati kabiliyeti aracılığıyla onların anısına sahip çıkmaya kararlıdır. Sadece kendisi gibi otistik ablası, Addie’nin hissettiklerini ve yaşadıklarını gerçekten anlar. Peki Addie, kasabasındaki bireylerin ona karşı bakışına meydan okuyup geçmişte katledilen kadınların saygınlığının iade edilmesi için verdiği karşılaşmadan galip çıkabilecek mi?
 
Ödüllü yazar Elle McNicoll’dan, doğru bildikleri için verdiği karşılaşmada boyun eğmeyi reddeden genç bir kızın heyecan verici bir hikâyesi…

Bir Tür Kıvılcım kitap özeti

Bir Tür Kıvılcım pdf oku

Bir Tür Kıvılcım Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu