Çocuk Kitapları

Bir Sır Kaç Kilometre? Pdf indir

Bir Sır Kaç Kilometre? pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 232 sayfadan oluşan Bir Sır Kaç Kilometre? kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hanzade Servi tarafından kaleme alınan Bir Sır Kaç Kilometre? isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Bir Sır Kaç Kilometre? kitabını 9786052856505 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bir Sır Kaç Kilometre? pdf oku indir.

Bir Sır Kaç Kilometre? pdf indir

Büyük bir sırrın üzerine, dostluk inşa edilebilir mi?

Hanzade Servi’nin kaleminden çıkan Bir Sır Kaç Kilometre?, hayalleri ve hayal kırıklıklarıyla aynı şehirde farklı yaşamlar süren altı genci çok özel bir dostluk bağıyla birbirine bağlayan gizem dolu bir roman. 

Dizi filmleri aratmayan katmanlı hikâyesini, kitapta adı geçen gençlerin ağzından anlatan yazar, yeni neslin kırılgan ve duygu yüklü dünyasını gerçekçi bir üslupla göz önüne seriyor. 

Günümüz gençliğinin sosyal platform çılgınlığına renkli bir parantez açan kitap; İstanbul’un büyülü silüetini arka fonuna yerleştirerek, kentin kalbinde sakladığı sırları birer birer kulağımıza fısıldıyor.  
 
Şu zamana kadar birbirimizden sakladığımız sırları uç uca eklesek kaç kilometre olur, biliyor musun?

Annesini talihsiz bir kazada yitirmenin acısını tehlikeli sulara açılarak hafifletmeye çalışan Tibet; günlerini, ait olmadığı bir çevreye uyum sağlama çabasıyla geçiren Elçin; anne babasının ayrılması sebebiyle karmakarışık bir aile düzeninin içine çekilen Kağan; sosyal platformnın sınırsız evreninde yalanlarla örülü bir dünya yaşayan Karsu; ”müthiş” yaşamı hiç beklenmedik bir utançla sarsıldığı için okulunu değiştirmek zorunda kalan Alya ve yaptıkları yüzünden yapayalnız kalınca, artık gerçekleri açıklama zamanı geldiğine karar veren Buket. On dört yaşındaki altı gencin birbirlerinden sakladığı sırlar, dostluklarının arasına kilometreler mi sokacak, yoksa öğrendikleri gerçeklerle örecekleri yol, ilişkilerini sonsuzluğa mı taşıyacak? 
 
Hanzade Servi, sırlarının ardına saklanmayı seçen Tibet, Elçin, Kağan, Karsu, Alya ve Buket’in acıyla, korkuyla, öfkeyle, özlemle, pişmanlıkla ve kıskançlıkla sınanan dostluklarını zihinlerde uzun süre yer edecek bir anlatıya dönüştürüyor.  

Güncel konulara temas eden hikâyesi, sağlam kurgusu ve yaşamın içinden karakterleriyle okuru kıskıvrak yakalayan Bir Sır Kaç Kilometre?, her şeyin çarhızlı unutulduğu bi hayli hızlı tüketim çağında sır saklamanın nedenleri ve sonuçları üzerine düşündüren, çarpıcı bir eser. 

Bir Sır Kaç Kilometre? kitap özeti

Bir Sır Kaç Kilometre? pdf oku

Bir Sır Kaç Kilometre? Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu