Çocuk Kitapları

Bir Nefes Kadıköy Pdf indir

Bir Nefes Kadıköy pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 128 sayfadan oluşan Bir Nefes Kadıköy kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Ömer Şahan tarafından kaleme alınan Bir Nefes Kadıköy isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Bir Nefes Kadıköy kitabını 9786051774497 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bir Nefes Kadıköy pdf oku indir.

Bir Nefes Kadıköy pdf indir

“Sevgili günlük…
Bugün Duru geldi. Henüz tam anlamıyla alışamadığım ve sokağını hiç tanımadığım bu yerde onun gelişi bana sorunsuz bir nefes aldırdı.
Meral Hanım’la tanıştılar. Ona “öğretmenim” mi demeliyim artık bilemiyorum. Zaman gösterecek, bakalım.
Onun Kadıköy’ü birlikte gezme düşüncesi sıcak gelmeye başladı. Hele bir de Duru da katılırsa bize…
Annem, “Onu tam anlamıyla tanımıyoruz,” diyor. Elbette haklı… İnşallah her şey istediğim gibi olur. Ama akülü sandalyemle zor olmaz mı, bilemedim.
Okulların tatil olması da kötü… Okuldayken vaktin nasıl geçtiğini anlamıyordum. Şimdi sürekli olarak evdeyim. Sokakta da dostlarım yok… Şimdilik yalnızca balkona çıkıyorum. Sanırım buradaki tek arkadaşım Meral Hanım.
Uyuyalım uyanalım ve her şey çok güzel olsun…
İyi geceler, sevgili günlük…”
 
Sevgili çocuklar, siz de Arda gibi Kadıköy’ü bir nefeste gezmek, Kadıköy sokaklarında dolaşmak ve dolaşırken de Kadıköy’ün bilinmezlerinden haberdar olmak istemez misiniz? Hem de kalbi sevgi ve şefkatle dolu Meral Öğretmen’le birlikte…

Bir Nefes Kadıköy kitap özeti

Bir Nefes Kadıköy pdf oku

Bir Nefes Kadıköy Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu