Çocuk Kitapları

Bir Kurbağa Gibi Sakin ve Dikkatli (2 Kitap Takım Set CD’li) Pdf indir

Bir Kurbağa Gibi Sakin ve Dikkatli (2 Kitap Takım Set CD’li) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 264 sayfadan oluşan Bir Kurbağa Gibi Sakin ve Dikkatli (2 Kitap Takım Set CD’li) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Eline Snel tarafından kaleme alınan Bir Kurbağa Gibi Sakin ve Dikkatli (2 Kitap Takım Set CD’li) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 21.5 x 27 cm ebatındadır. Bir Kurbağa Gibi Sakin ve Dikkatli (2 Kitap Takım Set CD’li) kitabını 9788741478524 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bir Kurbağa Gibi Sakin ve Dikkatli (2 Kitap Takım Set CD’li) pdf oku indir.

Bir Kurbağa Gibi Sakin ve Dikkatli (2 Kitap Takım Set CD’li) pdf indir

Bir Kurbağa Gibi Sakin ve Dikkatli
 
ÇOCUKLARINIZA REHBERLİK EDECEK BİR MEDİTASYON CD’Sİ HEDİYELİ 
                                                                        
BASİT VE İŞE YARAR BİR YÖNTEM!
Evde ve okulda sakin çocuklar
 
Günümüzde çocuklar çok hareketli ve gerginler, üstelik dikkatleri de dağınık… Peki rahatlamaları için onlara nasıl yardım edebiliriz? Konsantre olmayı onlara nasıl öğretebiliriz? Miniklerin gereksinimlerini müthiş bir biçimde karşılayan ve onlara anında fayda sağlayan meditasyon bunun için basit ve etkili bir araç olacak! 5-12 yaş arasındaki çocuklara ve onların anne babalarına yönelik bu orijinal ve tatlı kitap her gün uygulanabilecek basit alıştırmalar içeriyor…
 
Eline Snel terapisttir ve çocuklara yönelik bir meditasyon metodu geliştirmiştir. Farkındalık eğitimi vermek üzere Hollanda’da bir akademi kurmuştur. Burada öğretmenler, psikologlar, anne babalar ve çocuklara yönelik formasyonlar verilmektedir. Metodu öyle başarılı bulunmuştur ki Hollanda Eğitim Bakanlığı isteyen tüm öğretmenlere akademide bu eğitimi alma imkânı sunmaya karar vermiştir. Hollanda’nın ardından Belçika da bu yöntemi eğitim sisteminde kullanmaya başlamıştır. Bunun yanı sıra Fransa, Almanya, İspanya ve hatta Hong Kong’da da bu yöntem dikkat çekmeye başlamıştır.
 
“Çocuklarınızın yaşamı boyunca kullanacağı bir armağan…”
Christophe André
 
“Eğlenceli, net, somut ve etkileyici bir kitap.”
Pomme d’api
 
“Yumuşak bir sesle seslendirilmiş bu rehber, gergin, dikkati dağılmış ve huzursuz çocukların kendi içlerine dönmelerine ve rahatlamalarına faydalı oluyor.”
Le Monde 
 
“Çocuklar öğrenmeye hevesli, anı yaşayan ve çok kuvvetli konsantrasyon becerilerine sahip bireylerdir. Lakin yeterince iyi ve havalı olmadıkları için de endişelenirler. Bir Kurbağa Gibi Sakin ve Dikkatli çocuklara farkındalık yöntemini sakince oturup nefes alarak öğreten bir yardımcı. Enerjisini koruyan ve etraflarındaki her şeye dikkat kesilen çocuklar. Kitap ve Cd’deki bir çok alıştırma bize çocuklarımıza üzerinde oturduğumuz nilüferlerin düşüncelerimizle nasıl da hareket edebildiğini hatırlatıyor.”
 

Bir Kurbağa Gibi Sakin ve Dikkatli (2 Kitap Takım Set CD’li) kitap özeti

Bir Kurbağa Gibi Sakin ve Dikkatli (2 Kitap Takım Set CD’li) pdf oku

Bir Kurbağa Gibi Sakin ve Dikkatli (2 Kitap Takım Set CD’li) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu