Çocuk Kitapları

Bir Köy Var Uzakta! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 7 (Ciltli) Pdf indir

Bir Köy Var Uzakta! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 7 (Ciltli) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 184 sayfadan oluşan Bir Köy Var Uzakta! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 7 (Ciltli) kitabı Ciltli olarak çıkarılmıştır. Melih Tuğtağ tarafından kaleme alınan Bir Köy Var Uzakta! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 7 (Ciltli) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Bir Köy Var Uzakta! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 7 (Ciltli) kitabını 9786055122690 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bir Köy Var Uzakta! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 7 (Ciltli) pdf oku indir.

Bir Köy Var Uzakta! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 7 (Ciltli) pdf indir

Huuuop! Cankadaşlarım nasılsınız?
Size başımdan geçenleri anlatsam inanmazsınız, ama hepsi gerçekten oldu. O yaz, herkes tatil köyüne giderken, ben anneannemin köyüne gittim ve işler çığırından çıktı.
Gulyabani, öcü, peri, korkunç büyücü, hortlak, kötü ruh, Kuyu Şeytan Üçgeni, kaçak hayvanlar ve daha nicesi…
Anlayacağınız çok korkunç, hiper maceralı, mega heyecanlı şeyler geldi başıma. Bir de tabii ki anneannemin şahanelikleri, inekler, koyunlar ve bizim güzel geniş ailemiz. Bakın bakalım ne acayip bir yazmış, o yaz…

Bir Köy Var Uzakta! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 7 (Ciltli) kitap özeti

Bir Köy Var Uzakta! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 7 (Ciltli) pdf oku

Bir Köy Var Uzakta! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 7 (Ciltli) Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu