Edebiyat Kitapları

Bir Kış Gecesi Masalı Birinci Kitap: Ayı ve Bülbül (Ciltli) Katherine Arden Pdf indir

Ayı ve Bülbül Kitabı PDF

Bir Kış Gecesi Masalı Birinci Kitap: Ayı ve Bülbül (Ciltli) Katherine Arden Ephesus Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Bir Kış Gecesi Masalı Birinci Kitap: Ayı ve Bülbül (Ciltli) Katherine Arden Ephesus Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ephesus Yayınları aracılığıyla çıkarılan Bir Kış Gecesi Masalı Birinci Kitap: Ayı ve Bülbül (Ciltli) Katherine Arden Ephesus Yayınları Kitabı 416 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Bir Kış Gecesi Masalı Birinci Kitap: Ayı ve Bülbül (Ciltli) Katherine Arden Ephesus Yayınları kitabı 15.00×22.00 cm‘dir. Haziran 2021 nolu ISBN numarasına sahip Bir Kış Gecesi Masalı Birinci Kitap: Ayı ve Bülbül (Ciltli) Katherine Arden Ephesus Yayınları kitabının yazarı Katherine ArdenBir Kış Gecesi Masalı Birinci Kitap: Ayı ve Bülbül (Ciltli) Katherine Arden Ephesus Yayınları PDF indirebilirsiniz.

Bir Kış Gecesi Masalı Birinci Kitap: Ayı ve Bülbül (Ciltli) Katherine Arden Ephesus Yayınları Kitabı Pdf indir

New York Tımes Çoksatanı Bir Kış Gecesi Masalı Serisinin İlk Kitabı Ayı Ve Bülbül Şimdi Türkiye’de!

Ayı ve Bülbül Kitabı PDF, Vasya ve kardeşleri, Rus ormanlarında yılın çoğuna hâkim olan çetin kış mevsimini ateşin etrafında toplanıp, bakıcılarının anlattığı masalları dinleyerek geçirir. Bu masalların içinde Vasilisa en fazla mavi gözlü Buz İblisi’nin hikâyesini dinlemeyi sever. Yaşlı köylüler ise Buz Kralı’ndan korkmakta ve evlerini ondan koruyan ruhları ödüllendirmektedir.

Bir Kış Gecesi Masalı PDF, Yıllar sonra Vasya’nın üvey annesinin gelişiyle tüm hayatları değişir. Kadın, ev perilerinin uzaklaştırılmasını emreder ve onları ödüllendirmeyi yasaklar. Vasya bunun kötü talihe işaret olduğunun farkındadır ve çok geçmeden peş peşe gelen felaketler köyün yakasını bırakmaz.

Tehlike yaklaştıkça Vasya, ailesini bekleyen tehditten onları korumaya çalışır. Lakin bu mücadelesi onu hiç tahmin edemeyeceği bir maceraya sürükleyecek, bakıcısının anlattığı masalların gerçeğe dönüştüğü çiçeği burnunda dünyalar keşfetmesini sağlayacaktır.

“İçinde sihir, canavarlar ve büyümeye çalışan ufak bir kızın mücadelesi olan eşsiz bir kış masalı…” -Uprooted romanının yazarı NaomiNovik

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu