Edebiyat Kitapları

Bir Kadın Daha Pdf indir

Bir Kadın Daha pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 86 sayfadan oluşan Bir Kadın Daha kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Abdulkadir Demircan tarafından kaleme alınan Bir Kadın Daha isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13 x 19.5 cm ebatındadır. Bir Kadın Daha kitabını 9786254204753 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bir Kadın Daha pdf oku indir.

Bir Kadın Daha pdf indir

“Evlendiklerinden beri kocasının elinde bir kitap görmemişti. Kitap okumazdı ama onun arada birevdeki kitaplığın önünde uzun süreler geçirdiğini şaşırarak görmüştü Şeyma. Bir iç mimar arkadaşına çizdirdiği, ceviz ağacından yapılmış özel tasarım kitaplık, Yaşar’ın ısrarıyla kapıdan girer girmez fark edilecek biçimde salonun baş köşesine kurulmuştu. Çok satan kitaplarla dolu bir sürü rafı olan kitaplıktaki bütün kitapları sıra sıra eline alır, kapaklarına bakar sonra yerlerine koyardı. Bir kitapçıda ne alacağını bilmeden dolaşan bir müşteri gibi hareket ederdi öyle zamanlarda. Şeyma tüm iyi niyetiyle onun okumak için çabaladığını düşünmüştü uzun bir süre. Yaşar’ın kendisine her okuduğu kitabın yazarını ve konusunu sormasını da buna bağlamış, büyük bir tatminiyetle okuduklarını ona özetlemişti. Ama yanılmıştı…”
Birbirinden farklı dönemlere ait üç hikaye…Her zamanda de insan tüm bilinmezlikleriyle, çelişkileriyle aynı insan. Beraber geçirilmiş uzun seneler bile arada bir insanı tanıman için yeterli olmayabiliyor. Hatta çoğu zaman uzun senelerdan sonra kendisini bile tanımaz duruma gelir insan. İnsandan, kendinden uzaklaşarak kendine yabancılaşan insanın yapacaklarının sınırının olmadığını anlatmaya çalışan bir kitap…

Bir Kadın Daha kitap özeti

Bir Kadın Daha pdf oku

Bir Kadın Daha Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu