Çocuk Kitapları

Bir Dünya Hediye (Etkinlikli) (Mavi Kapak) / Hikayelerle Değerler Eğitimi Pdf indir

Bir Dünya Hediye (Etkinlikli) (Mavi Kapak) / Hikayelerle Değerler Eğitimi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 400 sayfadan oluşan Bir Dünya Hediye (Etkinlikli) (Mavi Kapak) / Hikayelerle Değerler Eğitimi kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Figen Yaman Coşar tarafından kaleme alınan Bir Dünya Hediye (Etkinlikli) (Mavi Kapak) / Hikayelerle Değerler Eğitimi isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12 x 16.5 cm ebatındadır. Bir Dünya Hediye (Etkinlikli) (Mavi Kapak) / Hikayelerle Değerler Eğitimi kitabını 9786059780087 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bir Dünya Hediye (Etkinlikli) (Mavi Kapak) / Hikayelerle Değerler Eğitimi pdf oku indir.

Bir Dünya Hediye (Etkinlikli) (Mavi Kapak) / Hikayelerle Değerler Eğitimi pdf indir

Dünyamız ve içindekiler, güzelliklerle dolu bir armağanye benzer. Her sabah doğan güneş, durmadan aldığımız nefes, ailemiz, evimiz, dostlarımız, oyuncaklarımız çevremiz… Saymaya kalkarsak, bu listeyi asla bitiremeyiz.
Hediye neyle verilir hiç düşündün mü? Bazı zaman güzel bir paketle ama her zaman sevgiyle…
Bir dostun sevindirdiğinde seni, annen yaptığında en sevdiğin yemeği, deden aldığında uzun süredir beklediğin armağanyi; teşekkür edersin öyle değil mi?
Haydi o zaman birlikte teşekkür ederim Allah’a. Birbirinden harika armağanlerle dolu bizlere verdiği bu dünya. Hediyelerine teşekkür eden çocukların hikâyeleri var bu kitapta.
Şimdi ağır ağır sayfaları arala ve sen de kendi yaşamındaki armağanleri hatırla. Teşekkür ettikçe güzelleşir armağanler, bunu sakın unutma…

Bir Dünya Hediye (Etkinlikli) (Mavi Kapak) / Hikayelerle Değerler Eğitimi kitap özeti

Bir Dünya Hediye (Etkinlikli) (Mavi Kapak) / Hikayelerle Değerler Eğitimi pdf oku

Bir Dünya Hediye (Etkinlikli) (Mavi Kapak) / Hikayelerle Değerler Eğitimi Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu