Çocuk Kitapları

Bir Dostluk Masalı Pdf indir

Bir Dostluk Masalı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Bir Dostluk Masalı kitabı 32 olarak çıkarılmıştır. Susanna Isern tarafından kaleme alınan Bir Dostluk Masalı isimli kitap 9789755872827 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Bir Dostluk Masalı kitabını 13.10.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bir Dostluk Masalı pdf oku indir.

Bir Dostluk Masalı pdf indir

Ormandaki tüm fındıklar aşkına, tam zamanında geldin!
Biz de senin kadar yardımsever bir kitap kurdu arıyorduk uzun süredir.
Şansın varmış ki bu kitaba rastladın!
Bak, güneş, dağların arkasında gerinmeye başladı bile çoktan.
O zaman neden hâlâ koşmuyorsun Postacı Saka Kuşu’nun ardından…

Koca kuyruğu, çizgili sırt çantası ve tatlı yüz ifadesiyle etrafına neşe saçan Sincap, bunun yanı sıra çok da yardımseverdir. Bir sabah uyandığında kovuğunda gizemli bir mektup bulur ve telaşla yola koyulur. Ormanda karşı karşıya geldiğı hayvanlar peşi sıra Sincap’tan yardım isterler. Yol boyunca, Geyik Bey’in boynuzlarını çiçeklerle süsleyen, şevkle örgü ören kaplumbağa için yün yumak peşine takılan dostumuz kurda, dağ sıçanına, tilkiye, sansara, kurbağalara, nehirdeki balıklara derken hemen hemen bütün orman sakinlerine yardımcı olmaktadır. Peki ya bulduğu o esrarengiz mektup? Sincap asıl hedefine ulaşabilecek midir?

Akdenizli sanatçılar Susanna Isern ve Marco Somà imzalı bu keyifli resimli kitap, dostluğu yücelten kuvvetli hikâyesinin bunun yanında ormanda geçen müthiş bir düşü andıran naif fotoğraflarıyle gözlere hitap ediyor.  
 
Kalpleri yumuşatan sıcacık öyküsüyle her yaştan okurun beğenisini kazanacak Bir Dostluk Masalı, yardımlaşmanın, dostluğun ve sevginin yaşamımıza kattığı güzellikleri anımsatırken yüzlerde tatlı bir tebessüm bırakıyor.

Bir Dostluk Masalı kitap özeti

Bir Dostluk Masalı pdf oku

Bir Dostluk Masalı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu