Çocuk Kitapları

Bir Dileğim Var Pdf indir

Bir Dileğim Var pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Bir Dileğim Var kitabı 128 olarak çıkarılmıştır. Jimmy Liao tarafından kaleme alınan Bir Dileğim Var isimli kitap 9786055678586 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Bir Dileğim Var kitabını 10.11.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bir Dileğim Var pdf oku indir.

Bir Dileğim Var pdf indir

Bir şeyi tüm kalbinizle, inanarak dilerseniz ve gerçekleşmesi için yılmadan çalışırsanız, kötülükler kralı bile gelse, o dileğin gerçekleşmesini en-gel-le-ye-mez!

Günün her saati, birileri bir yerde bir şeyler diliyor: kimi dünya seyahatine çıkmayı, kimi bir kelebek olmayı, kimiyse yıldıza dönüşmeyi. Neyse ki dilekler belli belirsiz, uçucu şeyler. Yoksa dünya çok çılgın bir yer olurdu!

Küçük bir çocuk sahilde koca bir demlik bulur ve onu en sevdiği oyuncağı gibi bağrına basar. Böylelikle yaşamının seyrini değiştirecek büyük bir sürprizle karşılaşır; ne var ki annesi, onun sokaktan bulduğu enteresan şeyleri eve getirmesinden hoşlanmaz. Tabii, bu bir sihirli lamba değilse!
 
 
“İnsanlar güzel varlıklar çünkü hayal kurabiliyorlar.” Jimmy Liao

Bir Dileğim Var kitap özeti

Bir Dileğim Var pdf oku

Bir Dileğim Var Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu