Edebiyat Kitapları

Bir Alkoliğin Anıları (Cep Boy) (Tam Metin) Pdf indir

Bir Alkoliğin Anıları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde John Barleycorn sayfadan oluşan Bir Alkoliğin Anıları (Cep Boy) (Tam Metin) kitabı 9786257109048 olarak çıkarılmıştır. Jack London tarafından kaleme alınan Bir Alkoliğin Anıları (Cep Boy) (Tam Metin) isimli kitap 08.05.2020 dilinde ve 254 ebatındadır. Bir Alkoliğin Anıları (Cep Boy) (Tam Metin) kitabını Muhammed Mustafa Albayrak numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bir Alkoliğin Anıları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir.

Bir Alkoliğin Anıları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir

Jack London’ın Bir Alkoliğin Anıları eseri, Amerikan edebiyatının en enteresan metinlerinden biri olarak kabul edilir. Jack London’ın kendi yaşamından çokça izlerin olduğu ve alkoliklik ile ilgili romanlarındaki gibi keskin gözlem ve görüşlerini içeren eser, Amerikan otobiyografisinin bir klasiği olarak görülmektedir. Hayatı boyunca alkolü bırakamayan Jack London, özgün adı John Barleycorn olan Bir Alkoliğin Anıları eserini trajik ölümünden üç yıl önce, 1913’de yayımlamıştı.
Ünlü yazarın yaşam öyküsüne tanık olmak ve onu kendi kaleminden dinlemek için, Jack London’ın Bir Alkoliğin Anıları mühim bir fırsat sunuyor.

Bir Alkoliğin Anıları (Cep Boy) (Tam Metin) kitap özeti

Bir Alkoliğin Anıları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku

Bir Alkoliğin Anıları (Cep Boy) (Tam Metin) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu