Çocuk Kitapları

Binbir Gece Masalları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

Binbir Gece Masalları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 72 sayfadan oluşan Binbir Gece Masalları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Anonim tarafından kaleme alınan Binbir Gece Masalları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Binbir Gece Masalları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabını 9786052492062 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Binbir Gece Masalları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku indir.

Binbir Gece Masalları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir

Bir zamanlar Çin´de bir şehirde yoksul bir kadınla oğlu yaşarmış. Bu kadının oğlunun adı Alaaddinmiş. Alaaddin, terzi olan annesine elbiseleri dikerken yardım edermiş. Bir gün annesinin diktiği elbiseleri yan caddedeki birine götürürken yolda adamın biri Alaaddin´i durdurmuş. Adam iyi giyimli ve gözleri pırıl pırıl parlayan biriymiş. alaaddin´e yakında zamandan bakmış ve ona amcası olduğunu söylemiş.
Alaaddin´in bir amcası olduğundan hiç haberi yokmuş. Adamı alıp evlerine götürmüş. Annesi de buna şaşırmış çünkü o da kocasının bir kardeşi olduğundan habersizmiş. Yine de adama yiyecek hazırlamış. Adam da onlara armağanler vermiş.

Binbir Gece Masalları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitap özeti

Binbir Gece Masalları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku

Binbir Gece Masalları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu