Pdf Kitap

Bilinmeyen Borsa Sihirbazları Pdf indir

Bilinmeyen Borsa Sihirbazları PDF

Bilinmeyen Borsa Sihirbazları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Bilinmeyen Borsa Sihirbazları kitabı 340 olarak çıkarılmıştır. Jack D. Schwager tarafından kaleme alınan Bilinmeyen Borsa Sihirbazları isimli kitap 9786057400680 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Bilinmeyen Borsa Sihirbazları kitabını 24.12.2021 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bilinmeyen Borsa Sihirbazları pdf oku indir.

Bilinmeyen Borsa Sihirbazları pdf indir

Dünyanın en iyi işlemcilerinden bazılarının; piyasalar ile ilgili nasıl düşündüğünü, işlemcilik ile ilgili ne bildiğini; nasıl geliştiğini; hangi hatalardan kaçınmayı öğrendiğini; diğer işlemciler için ne tür tavsiyeleri olduğunu öğrenmek istiyorsanız, burada öğretici olan çok şey bulacaksınız.

2 bin 500 dolar ile başlayarak izleyen 17 yılda piyasadan 50 milyon dolar kâr çeken bir üniversite mezunu.

27 yıllık vadeli piyasalar işlemciliğinde, yıllık hemen hemen yüzde 58 getiri sağlayan eski bir reklamcı.

Bilinmeyen Borsa Sihirbazları PDF, Temel yahut teknik analizden yararlanmayan, kendi benzersiz işlemcilik yaklaşımını geliştirerek 83 bin dolarını 21 milyon dolar yapan bir hisse senedi işlemcisi.

13 yıllık meslek yaşamında, ilk senesinden ibu yana hesabı hiçbir zaman yüzde 10’dan fazla erimeyen ve yılda hemen hemen yüzde 337 kazanç getiren bir vadeli piyasalar işlemcisi.

Gün içi al sat stratejisi, hem tek-uzun-pozisyon hem de hedge fonların yüzde 99’undan çok daha iyi getiri/risk performansına ulaşan Çekyalı bir bellboy.

20 yıllık meslek yaşamında, kararlı işlemcilik başarısı sağlayacak zıt bir metodoloji geliştirmeden önce ikişer kez yarım milyon dolar kazanıp kaybeden bir vadeli piyasalar işlemcisi.

Piyasa gelişmelerine göre otomatik işlem açan kendi yazılımını tasarlayarak 10 yıllık müthiş bir getiri/risk performansına ulaşan eski bir deniz piyadesi.

Herhangi bir ay sonunda azami hesap erimesi3 yüzde 11’i aşmamış ve yılda hemen hemen yüzde 280 kazanmış bir vadeli piyasalar işlemcisi.

Kendi kendine öğrendiği programlama becerileri ile tasarladığı hisse senedi alım satım sistemiyle son 20 yılda hemen hemen yüzde 20 kazanan (aynı sure içinde S&P 500’un sağladığı getiriden fazla daha fazla) bir müzik bolumu mezunu.

Bir zamanlar profesyonel tenisçi olmayı umut ederken hemen hemen 10 yıllık bir surede, yılda hemen hemen yüzde 298 gibi müthiş bir getiri sağlayan bir vadeli piyasalar işlemcisi.

Yatırım amaçlı uzun pozisyonlarını, piyasa gelişmelerine göre girdiği kısa vadeli zamanlama pozisyonlarıyla birleştirerek hem getiri hem de getiri/risk bağlamında S&P 500 performansını üçe katlayan bir hisse senedi işlemcisi.

Bilinmeyen Borsa Sihirbazları kitap özeti

Bilinmeyen Borsa Sihirbazları pdf oku

Bilinmeyen Borsa Sihirbazları Pdf indir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu