Çocuk Kitapları

Bilim İnsanı Olacağım Pdf indir

Bilim İnsanı Olacağım pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 48 sayfadan oluşan Bilim İnsanı Olacağım kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Ali Berktay tarafından kaleme alınan Bilim İnsanı Olacağım isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 21 x 26 cm ebatındadır. Bilim İnsanı Olacağım kitabını 9786254052415 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bilim İnsanı Olacağım pdf oku indir.

Bilim İnsanı Olacağım pdf indir

BİLİM İNSANI OLMAK İSTİYORSUN
BUNUN İÇİN GEREKEN BİLGİ VE BECERİYE SAHİP MİSİN?
Kısa ama öz bilgilerle dolu bu kitap, mevsimler, kuvvetler,  yaşam döngüleri ve daha bir sürü enteresan hususta merak ettiğin her şeyi öğrenmeni sağlayacak.
Basit görevleri yerine getir ve harika bir laboratuvarda çalışıp gerçek bir bilim insanı olma yolunda ilerlerken, uygulama deneyimi kazan.
Bu seri, çocukların STEM konularına ve onlarla ilişkili olağanüstü mesleklere ilgi duymalarını sağlamayı amaçlamaktadır.
Çocuklar bu seri ile doktorluktan astronotluğa bir çok meslek için gerekli bilgi ve beceriler ile ilgili fikir sahibi olacaklar. STEM eğitimi, fen (science), teknoloji (technology), mühendislik (engineering) ve matematik (mathematics)  gibi dört mühim disiplinin bir araya getirilmesiyle oluşturulan bir öğretim modeli olarak tanımlanmaktadır.

Bilim İnsanı Olacağım kitap özeti

Bilim İnsanı Olacağım pdf oku

Bilim İnsanı Olacağım Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu