Çocuk Kitapları

Bıdık ile Patik Zorbalara Karşı Pdf indir

Bıdık ile Patik Zorbalara Karşı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786057021113 sayfadan oluşan Bıdık ile Patik Zorbalara Karşı kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. James M. Foley tarafından kaleme alınan Bıdık ile Patik Zorbalara Karşı isimli kitap Baxter and Danny Stand Up to Bullying dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Bıdık ile Patik Zorbalara Karşı kitabını 29.01.2021 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bıdık ile Patik Zorbalara Karşı pdf oku indir.

Bıdık ile Patik Zorbalara Karşı pdf indir

AMERİKAN PSİKOLOJİ DERNEĞİ TARAFINDAN HAZIRLANAN “BIDIK İLE PATİK ZORBALARA KARŞI” RAFLARDA YERİNİ ALIYOR
 
Tavşan Bıdık ile Ayı Patik birlikte zaman geçirmekten fazla keyif alırlar. Bıdık ormanın en bi hayli hızlısı, Patik ise en iyi dansçısı olarak bilinir. Yine çok keyifli bir günde mavi alakarga Bobo gelir ve herkesin neşesi kaçar. Bobo ormandaki herkese takma isimle seslenerek eğlenir fakat bu eğlence Bobo dışında hiç kimseyi mutlu etmez.
Bıdık ve Patik ormanın eski neşesine kavuşması için arıların kraliçesi Maya’dan yardım ister. Bobo’nun zorbalığı karşısında birlik olmanın tam vaktidir.
Amerikan Psikoloji Derneği tarafından bir araya getirilen kitap, çocukların okulda yahut arkadaş içinde zorbalığa maruz kaldığında neler yapmaları gerektiğini anlatıyor. Dr. James M. Foley, bunun bunun yanında kitabın sonunda bulunan ebeveyne özel notlar bölümünde ailelerin zorbalığa uğramış çocuklarına nasıl yaklaşmaları gerektiği ile ilgili uzman bilgilere yer veriyor.
 

Bıdık ile Patik Zorbalara Karşı kitap özeti

Bıdık ile Patik Zorbalara Karşı pdf oku

Bıdık ile Patik Zorbalara Karşı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu