Çocuk Kitapları

Bi Pirs u Minakan Pexemberen Me (Kürtçe – Etkinliklerle Peygamberlerimiz) Pdf indir

Bi Pirs u Minakan Pexemberen Me (Kürtçe – Etkinliklerle Peygamberlerimiz) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 144 sayfadan oluşan Bi Pirs u Minakan Pexemberen Me (Kürtçe – Etkinliklerle Peygamberlerimiz) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hüseyin Özhazar tarafından kaleme alınan Bi Pirs u Minakan Pexemberen Me (Kürtçe – Etkinliklerle Peygamberlerimiz) isimli kitap KÜRTÇE dilinde ve 19.5 x 27.5 cm ebatındadır. Bi Pirs u Minakan Pexemberen Me (Kürtçe – Etkinliklerle Peygamberlerimiz) kitabını 9786059683067 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bi Pirs u Minakan Pexemberen Me (Kürtçe – Etkinliklerle Peygamberlerimiz) pdf oku indir.

Bi Pirs u Minakan Pexemberen Me (Kürtçe – Etkinliklerle Peygamberlerimiz) pdf indir

Kur’an-ı Kerim, bizlere örnek olsun diye insanlığın geçmişini anlatır. Geçmişte gönderilen peygamberleri ve kavimlerinin yaşadıklarını bizlere sunar.
Bu bilgiler Kur’an-ı Kerim’de mühim bir yer tutar. Kur’an, insanlık tarihinde çok mühim bir yer tutan peygamberleri anlatarak bizim yolumuzu aydınlatır.
Allah, bizlere öncedenki toplumların yaşadıklarından dersler alıp faydalanalım diye bu kıssaları Kur’an’da anlatmıştır.
Kürtçe bir araya getirdiğimız kitapta, klasik metotlarla peygamberlerin yaşamını anlatmak yerine, “Bu anlatılan kıssalardan bizim nasibimize ne düşer?” hassaslığı ile hareket ettik. Mümkünse peygamberlerin, uğruna mücadele verdikleri değerleri bugüne ve yaşadığımız ortama taşımaya çalıştık.
Her hafta için konuyu tamamlayan bir nükte koyduk. Kur’an’la olan ilişkilerimizi biraz daha geliştirmek maksadıyla işlediğimiz konuyla alakalı “Ayet Bulma”lar yerleştirdik. Yine farklı etkinliklerle konuyu pekiştirmeyi ve güncel hayatla ilişkilendirmeyi hedefledik.

Bi Pirs u Minakan Pexemberen Me (Kürtçe – Etkinliklerle Peygamberlerimiz) kitap özeti

Bi Pirs u Minakan Pexemberen Me (Kürtçe – Etkinliklerle Peygamberlerimiz) pdf oku

Bi Pirs u Minakan Pexemberen Me (Kürtçe – Etkinliklerle Peygamberlerimiz) Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu