Çocuk Kitapları

Beyin Avcısı 3 / Sihirbaz Çırağı Pdf indir

Beyin Avcısı 3 / Sihirbaz Çırağı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 208 sayfadan oluşan Beyin Avcısı 3 / Sihirbaz Çırağı kitabı Ciltli olarak çıkarılmıştır. Ahmet Baki Yerli tarafından kaleme alınan Beyin Avcısı 3 / Sihirbaz Çırağı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Beyin Avcısı 3 / Sihirbaz Çırağı kitabını 9786059534123 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Beyin Avcısı 3 / Sihirbaz Çırağı pdf oku indir.

Beyin Avcısı 3 / Sihirbaz Çırağı pdf indir

İnsanlık kadar eski tarihe sahip bir meslek olan sihirbazlık, şimdilerde bile seyredenleri kendine hayran bırakıyor. El hızlıluğu ile bilimi ve zekâyı birleştiren sihirbazların sırları, yüzsenelerdır sırrıni korumaya devam ediyor.
 
Sabırsızlıkla beklediğin tatilin, mahallenizin yakınlarına kurulan büyük sirk ile renkleneceği için çok mutlusundur. Şans eseri sirkin sihirbazı ile çalışma fırsatı yakalaman seni daha da heyecanlandırmaktadır. Lakin hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Sihirbazın göz alıcı numaralarının arkasındaki karanlıkta büyük sırlar gizlidir.
Kendini ve sevdiklerini korumak için zekâ sorularını çöz, doğru tercihleri yap ve karanlık planları boz.
 
Soluk soluğa okuyacağın bu maceranın kahramanı sen ol!

Beyin Avcısı 3 / Sihirbaz Çırağı kitap özeti

Beyin Avcısı 3 / Sihirbaz Çırağı pdf oku

Beyin Avcısı 3 / Sihirbaz Çırağı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu