Çocuk Kitapları

Beyaz Diş Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

Beyaz Diş Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 87 sayfadan oluşan Beyaz Diş Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Jack London tarafından kaleme alınan Beyaz Diş Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Beyaz Diş Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabını 9786052491713 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Beyaz Diş Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku indir.

Beyaz Diş Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir

O diğerlerinden bi hayli farklıydı. Kardeşlerinin tüyleri, annelerinin tüyleri gibiydi. Kızılımsı bir renkti. Ama o, boz renkteydi. Babası Tek Göz´e benziyordu. Tam anlamıyla bir kut soyuna çekmişti.
Boz yavrunun gözleri uzun süre açılmamış, dokunarak ve koklayarak öğrenmeye çalışıyordu herşeyi. Kardeşlerini tanıyordu. İki erkek ve iki dişi kardeşi vardı. Annesi diliyle tüylerini yalarken uyumayı çok seviyordu.
Yaşantısının ilk ayında, vaktinin çoğunu uyuyarak geçiriyordu. Gün geçtikçe çevresini daha iyi tanımaya başlıyordu. İçinde yaşadığı yerin bir duvarının, diğer duvarlardan farklı olduğunu keşfetti. Bu farklı duvar mağaranın girişiydi. Buradan içeri giren ışık, göz kapaklarına vurmuş, içini titretmişti. Zaman geçtikçe bu ışık, onu mağaranın girişine doğru çekiyordu. İşte bu zamanlarda annesinin dilinin yalnızca yatıştırıcı değil, incitici olduğunu da öğrendi. O, ışığa doğru ilerledikçe annesi onu burnuyla azarlar gibi sertçe dürtüyordu. Böylelikle acınınne olduğunu öğrendiği için ondan daima sakındı.

Beyaz Diş Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitap özeti

Beyaz Diş Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku

Beyaz Diş Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu