Edebiyat Kitapları

Beter Ol Mitat Karaman! Pdf indir

Beter Ol Mitat Karaman! pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 408 sayfadan oluşan Beter Ol Mitat Karaman! kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Doğu Yücel tarafından kaleme alınan Beter Ol Mitat Karaman! isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Beter Ol Mitat Karaman! kitabını 9789750755354 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Beter Ol Mitat Karaman! pdf oku indir.

Beter Ol Mitat Karaman! pdf indir

Mitat bir gıcık oldu, herkesin ama herkesin şu hayatta bir destekçisi vardı, kimin başına bir haksızlık gelse en az bir kişi çıkıp onun için “yalnız değildir” hashtag’i açardı.
 
Mitat Karaman dışında. Olur da bir gün Mitat haksızlığa uğrarsa, başına bir iş gelirse bir kişi, bir Allah’ın kulu bile arkasından “yalnız değildir” diye yazmayacaktı.
 
O bir istisnaydı.
 
Mitat önceki tweet’lerini sildi. Kimliğini açık etme pahasına yeni bir tweet girdi, yeni bir hashtag açtı, kimsenin desteklemeyeceği, sonsuza kadar tek başına kalacak bir hashtag…
 
#MitatKaramanYalnızdır
 
Mitat Karaman’ın soru işaretiyle başlayan macerası ünlem işaretiyle devam ediyor. Hayat karşılaşmasında yine tek başına kalan Mitat gizli topluluklar, atölyeci yazarlar, yaşam koçları, estetik cerrahlar, Wattpad okurları, gamer’lar, cosplay’ciler ve çeşitli hayvanların da dahil olduğu bambaşka bir savaşın içinde buluyor kendini.
 
Doğu Yücel bu kez Cennet Apartmanı’na sığmayıp tüm bir şehre yayılan daha sert, daha absürd, daha heyecanlı, daha edepsiz ve her daim daha “yalnız” bir hikâyeyle okurların karşısında.
 
Beter Ol Mitat Karaman!, tabu tanımaz bir bilmece, sırlarla dolu bir saklambaç, çok yüzlü bir rubik küpü.
 
#karakomedi #yalnızlık #narsisizm #antikahraman #polisiye #yazarlık #nötradam #psikoloji #absürd #monotonkoşucusu #tabuttarövaşata #popülerkültür

Beter Ol Mitat Karaman! kitap özeti

Beter Ol Mitat Karaman! pdf oku

Beter Ol Mitat Karaman! Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu