Akademik Kitaplar

Beslenme ve Diyetetiğin Psikososyal Boyutu Aliye Özenoğlu Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir

Beslenme ve Diyetetiğin Psikososyal Boyutu Aliye Özenoğlu Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Beslenme ve Diyetetiğin Psikososyal Boyutu Aliye Özenoğlu Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nobel Akademik Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Beslenme ve Diyetetiğin Psikososyal Boyutu Aliye Özenoğlu Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı 240 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Beslenme ve Diyetetiğin Psikososyal Boyutu Aliye Özenoğlu Nobel Akademik Yayıncılık kitabı 16.00×23.50 cm‘dir. Mayıs 2020 nolu ISBN numarasına sahip Beslenme ve Diyetetiğin Psikososyal Boyutu Aliye Özenoğlu Nobel Akademik Yayıncılık kitabının yazarı Aliye ÖzenoğluBeslenme ve Diyetetiğin Psikososyal Boyutu Aliye Özenoğlu Nobel Akademik Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Beslenme ve Diyetetiğin Psikososyal Boyutu Aliye Özenoğlu Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Beslenme ve Diyetetiğin Sağlık Bilimleri ile ilişkisi ve sağlık üzerine etkileri iyi bilinmesine rağmen, Sosyal Bilimler ve insan psikolojisi ile ilişkisi çok iyi bilinmemektedir. Bu düşünceden yola çıkarak, bu alandaki eksikliği gidermek ve Beslenme ve Diyetetik alanına yeni bir boyut kazandırmak maksadıyla ortaya çıkmış olan bu kitap, bölgesindeki ilk kitap olma özelliği taşımaktadır.

Beslenme ve Diyetetiğin sağlık dışı disiplinler ile ilişkisini inceleyen bu ilk kitap Toplum ve Kültür Sorunu Olarak Beslenme; Tarihsel Süreçler ve Beslenme; Diyetisyenlik ve Meslek Etiği; Beslenme ve Sağlık Politikaları; Beslenme, Sanat ve Diyetisyen; Sanatın McDonaldlaşması; Beslenmenin Sosyolojisi; Beslenme Psikiyatrisi; Örgütlerde İnsan Kaynakları Yönetimi ve Beslenme; Turizm ve Beslenme; Beslenme ve Medya olmak üzere toplam 11 bölümden oluşmuştur. Bölümlerde sunulan bilgiler okuyucuya mühim bilimsel katkılar sağlaması yanında, özellikle bazı bölümler sürükleyici bir roman tadında ve keyifle okunacak niteliktedir. Bu özelliği ile beslenmenin bir Bilim ve Sanat olduğunu da doğrulamaktadır.

“Beslenme ve Diyetetiğin Psikososyal Boyutu” adını verdiğimiz bu kitap; başta diyetisyenlere, Beslenme ve Diyetetik Bölümü öğrencilerine, bunun bunun yanında Beslenme ve Diyetetiğin ilişkili olduğu Sosyal Bilimler alanı mensuplarına yol gösterici, disiplinleri kaynaştıran yeni çalışmalara ışık tutacak bir kaynak eser niteliğindedir.

Etiketler: Beslenme ve Diyetetiğin Psikososyal Boyutu Aliye Özenoğlu Nobel Akademik Yayıncılık Pdf oku , Beslenme ve Diyetetiğin Psikososyal Boyutu Aliye Özenoğlu Nobel Akademik Yayıncılık Pdf kitap indir, Beslenme ve Diyetetiğin Psikososyal Boyutu Aliye Özenoğlu Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Beslenme ve Diyetetiğin Psikososyal Boyutu Aliye Özenoğlu Nobel Akademik Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Beslenme ve Diyetetiğin Psikososyal Boyutu Aliye Özenoğlu Nobel Akademik Yayıncılık pdf indir yandex, Beslenme ve Diyetetiğin Psikososyal Boyutu Aliye Özenoğlu Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku özet, Beslenme ve Diyetetiğin Psikososyal Boyutu Aliye Özenoğlu Nobel Akademik Yayıncılık kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu