Çocuk Kitapları

Benim Zürafam Uçabilir – Mert Arık PDF indir

Benim Zürafam Uçabilir PDF

Benim Zürafam Uçabilir – Mert Arık, pdf kitap bölümümüzde 2021 senesinde kaleme alınan Benim Zürafam Uçabilir – Mert Arık kitabını sizlerle paylaştık. Benim Zürafam Uçabilir – Mert Arık kitabının detayları..

Benim Zürafam Uçabilir – Mert Arık – Özeti

Benim Zürafam Uçabilir – Mert Arık

Benim Zürafam Uçabilir – Mert Arık

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2021
Eklenme: Eylül 26th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 64
Yazar: Mert Arık
5
Çocukların hayal güçlerini harekete geçirmelerine ışık tutacak çok keyifli ve içten bir kitap.

Herkes zürafa resmi çizebilir. Siz de çizebilirsiniz!

Benim Zürafam Uçabilir PDF, Moni, resim derslerini çok severdi. İlginç şekiller çizmeye ve renklerle oynamaya bayılırdı. Lakin bir gün enteresan bir şey oldu. Moni resim çizemedi.

Hem de zürafa resmini… Öğretmeni, Moni’yi hayal ettiği her zürafayı çizebileceği hususunda cesaretlendirmeye çalışsa da o ikna olmuyordu.

Lakin öğretmeninin pes etmeye niyeti yoktu. Tabii Moni’nin de…

Kitap ilkokul dönemi çocuklar için çok güzel bir kitap. Heves kırmadan nasıl hayal gücünüzü kullanabileceğinizi anlatıyor. Hayat gerçekten de kalıplara bağlı değil.

Hayal ederken insan yaşadığı zamandan ve yerden uzaklaşır. Hayal ederek yaşayamadığımız zamanlara gidebiliriz. Hiç ayak basmadığımız yerlere adım atabiliriz. Hiç olmadığınız bir kahraman olabiliriz. Hayal ederek istediğimiz her şeye sahip olabiliriz.

Bir önceki yazımız olan Bahçemde Yeşeren Umutlar 3 – Debbie Macomber başlıklı kitabımızda Bahçemde Yeşeren Umutlar 3, Bahçemde Yeşeren Umutlar 3 ekitap indir ve Bahçemde Yeşeren Umutlar 3 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu