Çocuk Kitapları

Benim Sihirli Dünyam Pdf indir

Benim Sihirli Dünyam pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786052177082 sayfadan oluşan Benim Sihirli Dünyam kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Zach King tarafından kaleme alınan Benim Sihirli Dünyam isimli kitap My Magical Life dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Benim Sihirli Dünyam kitabını 20.04.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Benim Sihirli Dünyam pdf oku indir.

Benim Sihirli Dünyam pdf indir

Benim Sihirli Dünyam, Instagram fenomeni ve sosyal platform süper yıldızı Zach King’in bi hayli fazla gülünç ilk romanı.
 
Zach King’in ailesindeki herkesin sihirli bir gücü vardı. Babası zamanı geri alabiliyor, kız kardeşi görünmez olabiliyor ve annesi de sıradan eşyaları sıradışı eşyalara çevirebiliyordu. Zach ise… nasıl desek, o halen sihirli gücünü bulamamıştı.
 
Bu nedenle ailesi ona evde eğitim vermekten vazgeçip onu normal çocuklarla birlikte ortaokula yollamaya karar verdiğinde, Zach kendisinin “atlanmış” olabileceğinden endişe etti. Ailesinde asla sihri olmayacak tek kişiydi.
 
Lakin Zach normal bir çocuk olmanın da bazı avantajları olduğunu çok geçmeden öğrenmişti: Komik videolar çeken yeni arkadaşı Aaron ve tüm okuldaki en tatlı kız Rachel; ki inanılır gibi değildi ama bu kız Zach ile konuşuyordu. Zach okulun Kayıp Eşya Odası’nda gizemli bir çift şapka keşfettiğinde tüm yaşamı boyunca aradığı sihirli nesnenin onlar olabileceğini düşündü. Lakin acımasız Tricia, Zach’in bu yeni gücünü öğrendiğinde, ona popüler olmak hususunda dersini vermek için bir eşek şakası planladı. Zach’in bu karmaşadan kurtulabilmek için sihirden fazlasına ihtiyacı olacaktı.

Benim Sihirli Dünyam kitap özeti

Benim Sihirli Dünyam pdf oku

Benim Sihirli Dünyam Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu