Edebiyat Kitapları

Benim Küçük Sırrım – Dilara Keskin PDF indir

Benim Küçük Sırrım PDF

Benim Küçük Sırrım – Dilara Keskin, pdf kitap bölümümüzde 2020 senesinde kaleme alınan Benim Küçük Sırrım – Dilara Keskin kitabını sizlerle paylaştık. Benim Küçük Sırrım – Dilara Keskin kitabının detayları..

Benim Küçük Sırrım – Dilara Keskin – Özeti

Benim Küçük Sırrım – Dilara Keskin

Benim Küçük Sırrım – Dilara Keskin

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2020
Eklenme: Eylül 27th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 432
Yazar: Dilara Keskin
32
Benim Küçük Sırrım Dilara Keskin Roman ından; Her insanın sırları mevcuttur.Kimi masumdur, kimi karanlık… Kimi sakladığı şeyden utanır ve kimisi korkar…

Eylül’ün sırrı ise geride hayal kırıklığı bırakmış, yaşamını bambaşka bir hâle getirmiştir.

Dışarıdan bakan insanlar ne kadar dürüst, başarılı ve sevecen olduğunu düşünse de gerçek bambaşkadır. Eylül, sahip olduğu yaşamı gizleyen, yaşamak istediği yaşamı kendisine ait gibi göstermek için sürekli olarak yalanlar söyleyen bir kızdır.

Peki, yeni dostlar edindiği ve aşk ile tanıştığı bu sürede söz konusu sırları mutlu olmasına fırsat verecek midir?

Yoksa gerçeklerle yüzleşip, dile getirdiği yalanların içinde kendisine bir çıkış yolu aramak zorunda mı kalacaktır?

“Bir insanın duygularını dürüst bir biçimde karşısındakine aktarabilmesi, minimum dünyayı kurtarmak kadar zor bir iştir.”

Eylül dışarıdan bakıldığında ne kadar dürüst, başarılı, sevecen ve normal yaşamı olan biri gibi gözükse de gerçekler göründüğünden farklıdır.

Eylül’ün sırrı ise geride hayal kırıklığı bırakmış, yaşamını bambaşka bir hâle getirmiştir. Sahip olduğu yaşamı gizleyen, yaşamak istediği yaşamı kendisine ait gibi göstermek için sürekli olarak yalanlar söyleyen biridir.

Lakin bu dile getirdiği yalanlar, yeni edindiği dostluklar, aşk ile tanıştığı bu sürede sırları peşini bırakıp mutlu olmasına izin verecek mi?

Bir önceki yazımız olan Benim Küçük Sırrım 2 – Dilara Keskin başlıklı kitabımızda Benim Küçük Sırrım 2, Benim Küçük Sırrım 2 ekitap indir ve Benim Küçük Sırrım 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu