Edebiyat Kitapları

Benim Kahramanım Türk Halkıdır Pdf indir

Benim Kahramanım Türk Halkıdır pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 152 sayfadan oluşan Benim Kahramanım Türk Halkıdır kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Cüneyt Arkın tarafından kaleme alınan Benim Kahramanım Türk Halkıdır isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Benim Kahramanım Türk Halkıdır kitabını 9786254180767 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Benim Kahramanım Türk Halkıdır pdf oku indir.

Benim Kahramanım Türk Halkıdır pdf indir

Türkiye’de birden fazla neslin idollerinden biri Cüneyt Arkın: Bizans tekfurunun oyunlarını tek başına bozan Kara Murat, bozuk düzene isyan eden Vatandaş Rıza, onlarca filmin unutulmaz jönü, ölümsüz aşk sahnelerinin can alıcı bakışları, dünyayı kurtaran adam… Çobanlıktan doktorluğa, aktörlükten yapımcılığa, Eskişehir’in uçsuz bucaksız bozkırından Yeşilçam’ın zirvesine seyreden bir hayat onunki. Ve bu yaşamın içinden kesitler sunuyor Benim Kahramanım Türk Halkıdır.
Usta aktör, çocukluğundan başlayarak ölümden döndüğü günlere kadar yaşamından anları, anıları bir araya getiriyor. Zaman zaman nemli gözlerle farklı zamanlarda gülerek okuyacağınız anılarda içtenyetini asla elden bırakmıyor. Babasıyla koyun güttüğü senelerı, İran Şahı’nın davetinde yaşadıklarını, doktorluk günlerindeki tanıklıklarını ve tabi ki Yeşilçam senelerını kendi penceresinden anlatıyor.

Benim Kahramanım Türk Halkıdır kitap özeti

Benim Kahramanım Türk Halkıdır pdf oku

Benim Kahramanım Türk Halkıdır Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu