Edebiyat Kitapları

Beni Seç Pdf indir

Beni Seç pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Beni Seç kitabı 296 olarak çıkarılmıştır. Tess Gerritsen Gary Braver tarafından kaleme alınan Beni Seç isimli kitap 9786258344516 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Beni Seç kitabını 30.06.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Beni Seç pdf oku indir.

Beni Seç pdf indir

Tess Gerritsen ve Gray Braver’dan kusursuz bir işbirliği… Geçmişle bugün arasında gidip gelen, ifşalarla dolu, baştan çıkarıcı bir roman.
The Wall Street Journal
Büyüleyici bir suç romanı. Gerritsen ile Braver’ın usta hikâye anlatıcılığı tüm netliğiyle karşımızda. 
Karin Slaughter
Üniversite son sınıf öğrencisi Taryn Moore’un cesedi yaşadığı apartmanın önünde bulunur. Görünüşe göre, dairesinin balkonundan atlayarak intihar etmiştir. Olay yerine gelen dedektif Frankie Loomis’in içgüdüleri bu genç ve güzel kadının ölümünün ardında başka gerçekler olduğunu söyler.
Dedektif Loomis’in soruşturması onu üniversite profesörü Jack Dorian’a ulaştırır. Taryn büyük hayranlık duyduğu hocasıyla bir ilişki mi yaşamıştır? İddialı ve hatta tehditkâr bir genç kadın olan Taryn’in ölümüyle Jack’in ilgisi var mıdır?
Frankie art arda sırları görülmektedirırken Jack’in bir şeyler sakladığı kesinleşir. Yalan söyleyen Jack bunun yanı sıra soğukkanlı bir katil midir?

Beni Seç kitap özeti

Beni Seç pdf oku

Beni Seç Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu