Edebiyat Kitapları

Benden Ne Olur Aslı T. Kızmaz Pdf indir

Benden Ne Olur PDF

Benden Ne Olur Aslı T. Kızmaz İnkılap Kitabevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Benden Ne Olur Aslı T. Kızmaz İnkılap Kitabevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. İnkılap Kitabevi aracılığıyla çıkarılan Benden Ne Olur Aslı T. Kızmaz İnkılap Kitabevi Kitabı 184 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Benden Ne Olur Aslı T. Kızmaz İnkılap Kitabevi kitabı 13.70×21.50 cm‘dir. Kasım 2020 nolu ISBN numarasına sahip Benden Ne Olur Aslı T. Kızmaz İnkılap Kitabevi kitabının yazarı Aslı T. KızmazBenden Ne Olur Aslı T. Kızmaz İnkılap Kitabevi PDF indirebilirsiniz.

Benden Ne Olur Aslı T. Kızmaz İnkılap Kitabevi Kitabı Pdf indir

“Markaların durmadan, olağanüstü büyük işler başarmış kadınların hikayelerini paylaşmalarını anlamıyorum. Onları kendi yaşamıma davet etmek istiyorum. Bir rimelin daha çok satılması için verdiğim emeği görseniz, adıma şarkılar yazar, beni “işte kadının gücü” isimli reklam filmlerinize konu edersiniz. Ama varsa yoksa beyin cerrahları, sporcular, bir de şarkıcılar.”

Benden Ne Olur PDF, Aslı T. Kızmaz, yaşamının bir bölümünü “Benden ne olur?” sorusuyla geçiren gözü kara bir kadının her satırında şaşırtan öyküsünü anlatıyor.

Aşk, eğlence ve çalışma yaşamının her adımını aktaran, gelgitlerle bezenmiş bir romanla yüz yüzesınız. Aslı T. Kızmaz’dan keyifli ve muzip ama bunun yanı sıra ne bulunacağını asla kestiremeyeceğiniz sürprizli, leziz bir roman…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu