Çocuk Kitapları

Belleğini Yitiren Tilkinin Öyküsü Pdf indir

Belleğini Yitiren Tilkinin Öyküsü pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Die Geschichte vom Fuchs sayfadan oluşan Belleğini Yitiren Tilkinin Öyküsü kitabı 9786056397257 olarak çıkarılmıştır. Martin Baltscheit tarafından kaleme alınan Belleğini Yitiren Tilkinin Öyküsü isimli kitap 18.03.2017 dilinde ve 40 ebatındadır. Belleğini Yitiren Tilkinin Öyküsü kitabını Martin Baltscheit numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Belleğini Yitiren Tilkinin Öyküsü pdf oku indir.

Belleğini Yitiren Tilkinin Öyküsü pdf indir

“Bir tilki. Akıllı ve güzel bir tilki…”
“Bir keresinde, bir tilkinin bilmesi gereken her şeyi bilen bir tilki vardı. Her şeyi bilen uzun yaşar, diye düşünürdü bu tilki ve macera dolu uzun bir hayat yaşadı. Ama sonra bir tilki olduğunu unutmaya başladı.”
Almanya’nın en iyi çocuk kitapları illüstratörlerinden sayılan Martin Baltscheit, 2011 senesinde Alman Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Ödülü’ne layık görülen “Belleğini Yitiren Tilkinin Öyküsü”nde, bir zamanlar avucunun içi gibi bildiği dünya çapında artık yolunu şaşırmış olan ve hayatla başa çıkamayan yaşlı tilkinin hikâyesini büyük bir içtenlikle ve mizahi bir dille anlatıyor. Yaşlanma ve kuşakların bir arada yaşaması üzerine zekice ve müthiş bir öykü.

Belleğini Yitiren Tilkinin Öyküsü kitap özeti

Belleğini Yitiren Tilkinin Öyküsü pdf oku

Belleğini Yitiren Tilkinin Öyküsü Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu