Pdf Kitap

Bebekler Ne İster: 0-2 Yaş Bebekler için Ay Ay Gelişim ve Sağlıklı Büyüme Rehberi – Elif Pınar Çakır PDF indir

Bebekler Ne İster PDF

Bebekler Ne İster: 0-2 Yaş Bebekler için Ay Ay Gelişim ve Sağlıklı Büyüme Rehberi – Elif Pınar Çakır, pdf kitap bölümümüzde 2019 senesinde kaleme alınan Bebekler Ne İster: 0-2 Yaş Bebekler için Ay Ay Gelişim ve Sağlıklı Büyüme Rehberi – Elif Pınar Çakır kitabını sizlerle paylaştık. Bebekler Ne İster: 0-2 Yaş Bebekler için Ay Ay Gelişim ve Sağlıklı Büyüme Rehberi – Elif Pınar Çakır kitabının detayları..

Bebekler Ne İster: 0-2 Yaş Bebekler için Ay Ay Gelişim ve Sağlıklı Büyüme Rehberi – Elif Pınar Çakır – Özeti

Bebekler Ne İster: 0-2 Yaş Bebekler için Ay Ay Gelişim ve Sağlıklı Büyüme Rehberi – Elif Pınar Çakır

Bebekler Ne İster: 0-2 Yaş Bebekler için Ay Ay Gelişim ve Sağlıklı Büyüme Rehberi – Elif Pınar Çakır

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2019
Eklenme: Mayıs 24th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 352
Yazar: Elif Pınar Çakır
63.330
Bebekler Ne İster PDF, Bebek Manifestosu: Her ağladığımda ilgi görmeye, acıktığımda doyurulmaya, kirlendiğimde temizlenmeye, uykum geldiğinde sakin ve güvenli bir biçimde uyutulmaya, korunmaya ve özen gösterilmeye, bedensel ve zihinsel gelişimim için desteklenmeye ve ne olduğuma veya ne yaptığıma bakılmaksızın karşılıksız sevilmeye hakkım var.

Hayata sağlıklı ve müthiş bir başlangıç yapabilmem için beni anlamana ihtiyacım var.

Bebekler isterse annelerinin yapamayacağı hiçbir şey yoktur ama hangi durumlarda neler yapmaları gerektiğini bilen annelerin bebeklerine sunabileceği sağlıklı hayat kadar kıymetli bir armağan de yoktur.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Elif Pınar Çakır aracılığıyla en güncel bilgiler ışığında hazırlanan, altın öğütler ve zengin görsellerle bezeli bu kitap, bebeğinizin yenidoğan zamanından 2 yaşına kadar tüm gelişimsel evreleri ve temel gereksinimleri ile ilgili araştırma konusu olanları yanıtlıyor ve çiçeği burnunda ebeveynler için hayatlarının en güzel yolculuğunda yanlarından ayırmayacakları bir rehber olmayı amaçlıyor.

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı : 352

İlk Baskı Yılı : 2019

Bir önceki yazımız olan Hayata Dön – Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Hayata Dön ekitap indir, Hayata Dön ekitap oku ve Hayata Dön Gülseren Budayıcıoğlu pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu