Pdf Kitap

Bebek Pdf indir

Bebek pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786254488177 sayfadan oluşan Bebek kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Mary Kubica tarafından kaleme alınan Bebek isimli kitap Pretty Baby dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Bebek kitabını 24.05.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bebek pdf oku indir.

Bebek pdf indir

Heidi Wood, göçmenlerin daha iyi bir yaşama kavuşması için çalışan yardımsever biridir. Ergenliğe yeni giren kızı Zoe’nin garip davranışlarıyla baş etmekten biraz yorulsa da aileyi ayakta tutan asıl kişiliktir.
 
Chris Wood, finans sektörünün getireceği bi hayli hızlı paranın cazibesi sebebiyle kurduğu hayalleri bir kenara bırakan, evden daha çok otel ve iş seyahatlerinde vaktini geçiren tipik bir beyaz yakalıdır.
 
Heidi bir gün tren istasyonunda bir bebekle yağmurun altında sırılsıklam olan Willow’u görür ve bir türlü aklından çıkaramaz.  Bu genç kadın ve bebeğini kendi evine götürmek için ikna eden Heidi, eşi ve kızının tüm tepkilerine rağmen bu kararından vazgeçmez. Şans eseri gördüğü bir yabancıya yardım elini uzatan Heidi, kimseye gerçek kimliğini söylemeyen Willow’un neler sakladığından habersizdir.
 
Çok satan İyi Kız kitabının yazarı Mary Kubica bu romanında kaybın, sevgisizliğin sınırlarını ve talihsiz karşılaşmaların şekillendirdiği hayatları müthiş bir gerilimle okurlarına sunuyor.

Bebek kitap özeti

Bebek pdf oku

Bebek Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu