Çocuk Kitapları

Beatrice ve Vanessa Pdf indir

Beatrice ve Vanessa pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Beatrice and Vanessa sayfadan oluşan Beatrice ve Vanessa kitabı 9786051920481 olarak çıkarılmıştır. John Yeoman tarafından kaleme alınan Beatrice ve Vanessa isimli kitap 17.03.2017 dilinde ve 32 ebatındadır. Beatrice ve Vanessa kitabını Quentin Blake numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Beatrice ve Vanessa pdf oku indir.

Beatrice ve Vanessa pdf indir

İki eski dost Beatrice ve Vanessa, çiftlikteki yaşamları boyuncan sıkılıp kısa bir tatile çıkmaya karar verirler. Tatile gitmek için yanlarına bir şeyler almaları gerektiğini bir yerlerden duymuşlardır. Çiftlik evinde buldukları birkaç şeyi çantalarına atıp ormanda ilerlemeye başlarlar. Yanlarına aldıkları eşyalar yaşayacakları macerada işlerine yarayacak mı dersiniz?
 
John Yeoman ve Quentin Blake’in 1960 senesinde başlayan ortaklıkları halen devam ediyor. Hans Christian Andersen Ödülü’ne 2002’de değer görülen Quentin Blake, çocuk kitabı resimlemeye ilk kez John Yeoman metinleri ile başladı. İkilinin ortak imzalı 46 kitabı yer alıyor

Beatrice ve Vanessa kitap özeti

Beatrice ve Vanessa pdf oku

Beatrice ve Vanessa Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu