Çocuk Kitapları

Bay Mucittaş ve Ailesi Pdf indir

Bay Mucittaş ve Ailesi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Bay Mucittaş ve Ailesi kitabı 40 olarak çıkarılmıştır. Eva Furnari tarafından kaleme alınan Bay Mucittaş ve Ailesi isimli kitap 9786059493048 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Bay Mucittaş ve Ailesi kitabını 15.02.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bay Mucittaş ve Ailesi pdf oku indir.

Bay Mucittaş ve Ailesi pdf indir

Kim? Lolo Mucittaş
Yaşadığı Dönem? Taş devri.
Nerede? Mağarada.
Kiminle? Eşi Zizu ve oğlu Finfo ile.
Mesleği? Mucit.
İcat Listesi? Saymakla bitmez.
Mutluluk Oranı? Mutlu… ama o kadar da mutlu değil.
 
Zihni sürekli olarak çiçeği burnunda fikirlerle dolup taşan, zeki, yaratıcı ve heyecanlı kişiliğiyle dikkat çeken Lolo Mucittaş’ın, çok sevdiği eşi Zizu ve oğlu Finfo ile mutlu bir yaşamı mevcuttur. Ama aslında pek de mutlu değildir. Çünkü rahat bir yaşam sürdürebilmeleri için icat etmesi gereken sayısız şey mevcuttur…

Jabuti Ödüllü Şair Kısakulak kitabından tanıdığınız Eva Furnari’nin kaleminden, geçmişten günümüze uzanan Bay Mucittaş ve Ailesi, okurlarını, tüketim hususunda bilinçlendirmeyi amaçlarken, teknoloji ve iletişim çağındaki çekirdek aile bireylerinin yaşam alışkanlıklarını incelikli bir mizahla eleştiriyor.  
 
İnsanoğlu, taş devrinden bu yana hep en iyisinin, en güzelinin, en rahatının peşinde koşturup duruyor. Daha rahat, daha mutlu bir yaşamın izini sürerken, ânı yaşamayı ıskalayarak belirli kalıpların kıskacına giriyor.
 
Peki ya siz, sahip olduğunuz şeyler için teşekkür edip kendinizi en son ne zaman mutlu hissettiniz?

 

Bay Mucittaş ve Ailesi kitap özeti

Bay Mucittaş ve Ailesi pdf oku

Bay Mucittaş ve Ailesi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu