Çocuk Kitapları

Battal Gazi / Bilginin Peşinde Pdf indir

Battal Gazi / Bilginin Peşinde pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Battal Gazi / Bilginin Peşinde kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Şaban Öz tarafından kaleme alınan Battal Gazi / Bilginin Peşinde isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Battal Gazi / Bilginin Peşinde kitabını 9786258422559 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Battal Gazi / Bilginin Peşinde pdf oku indir.

Battal Gazi / Bilginin Peşinde pdf indir

Battal -Bir Efsanenin Çocukluğu- isimli toplam beş kitaptan
oluşan serinin içeriğini, kültür tarihimizin mühim bir kahramanı olarak kabul edilmiş Battal Gazi’nin çocukluğu üzerinden kurgulanmış maceraları oluşturmaktadır.
 
Birinci kitapta Battal, köyü ve dostları anlatılırken, ikinci
kitapta Battal ve dostları bir casusluk macerasının içinde bulunmaktadırlar. Üçüncü kitap Battalın medrese eğitimi ve dönemin bilgi merkezlerine yaptığı yolculuk ele alınmaktadır. Dördüncü kitapta ise Battalın köyünde medrese yaptırma çalışmalarına ek olarak atı Aşkar’ın çalınması üzerine yaşanılanlar işlenmiştir. Son kitapta ise dostlarıyla İstanbul’a kadar yaptığı yolculuk ve yaşadıkları maceralara yer verilmiş.

Battal Gazi / Bilginin Peşinde kitap özeti

Battal Gazi / Bilginin Peşinde pdf oku

Battal Gazi / Bilginin Peşinde Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu