Çocuk Kitapları

Bana Bir Canavar Lazım Pdf indir

Bana Bir Canavar Lazım pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786053040996 sayfadan oluşan Bana Bir Canavar Lazım kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Amanda Noll tarafından kaleme alınan Bana Bir Canavar Lazım isimli kitap 30.11.2017 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Bana Bir Canavar Lazım kitabını Howard McWilliam numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bana Bir Canavar Lazım pdf oku indir.

Bana Bir Canavar Lazım pdf indir

Deniz, iyi uykular dilemek için yatağın altına baktığında, canavarının gittiğini fark ediyor. Eyvah! Deniz şimdi nasıl uyuyacak? Deniz’in yeni canavarı olmak isteyen birkaç aday var ama hiçbiri Cano kadar müthiş değil. Şapşik’in dişleri yeterince keskin değil, Ucubik’in salyaları Deniz’i kıkırdatıyor, Şirin’in kuyruğu hiç korkutucu değil ve Kokoş’un tırnaklarında parlatıcı var! Peki, Deniz şimdi ne yapacak? 
 
Bana Bir Canavar Lazım, karanlık bir koridorda, bir kapının arkasında veya Deniz gibi yatağının altında bir canavara rastlayan bütün çocuklar için eşsiz bir hikâye. Hem ürperecek hem kıkırdayacaksınız. Üstelik canavarınızla dost olacak ve çok geçmeden gürültülü bir uykuveyalacaksınız.
 
Bana Bir Canavar Lazım, tüm zeki canavarseverlerin okuması gereken bir hikâye. Mükemmel bir uyku arkadaşı. Ben bir kopyasını yatağımın baş ucunda, bir kopyasını da yatağımın altında tutuyorum.
-Edward Hemingway, Bump in the Night

Bana Bir Canavar Lazım kitap özeti

Bana Bir Canavar Lazım pdf oku

Bana Bir Canavar Lazım Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu