Çocuk Kitapları

Balonla 5 Hafta Jules Verne Parıltı Yayınları Pdf indir

Balonla 5 Hafta Jules Verne Parıltı Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Balonla 5 Hafta Jules Verne Parıltı Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Parıltı Yayınları aracılığıyla çıkarılan Balonla 5 Hafta Jules Verne Parıltı Yayınları Kitabı 152 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 13.50×19.50 cm baskı ile çıkan Balonla 5 Hafta Jules Verne Parıltı Yayınları kitabı 2013‘dir. 9786051000893 nolu ISBN numarasına sahip Balonla 5 Hafta Jules Verne Parıltı Yayınları kitabının yazarı Jules VerneBalonla 5 Hafta Jules Verne Parıltı Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Balonla 5 Hafta Jules Verne Parıltı Yayınları Kitabı Pdf indir

1862 senesinin soğuk bir kış gününde, Londra Coğrafyacılar Birliğiinin toplantı salonu, mühim bir açıklama için gelenler aracılığıyla tıklım tıklım doluydu. Birliğin başkanı, şimdiye kadar, keşifler aracılığıyla insanlığın sağladığı faydalardan bahsedek konuşmasında başladı. Bir süre durakladıktan sonra konuşmasına sürdü: — Bugün burada, enteresan ve eşsiz bir yolculuğu kutlamak için toplandık. Bu geziyi, Doktor Samuel Ferguson muhteşem bir cesaret örneği göstererek üstlenmiştir. Doktor, şimdiye kadar Afrika kıtası ile ilgili elde ettiğimiz her türlü bildiden faydalanarak, bu gizemli kıta ile alakalı yeni gelişmeleri toplamak için zorlu bir geziye hazırlanıyor. Salondakiler, başkanın bu kelimelerini alkışlarken Doktor Frefuson salona girdi. Herkes ona imrenerek bakıyordu. Kırk yaşlarında ve orta boyluydu. Atılganlığı, gözüpekliği ve cesareti tüm üyelerce bilinmektedu. doktor Samuel Fergusonun kişiliğinin gelişmesinde babasının etkisi çok büyüktü.

Etiketler: Balonla 5 Hafta Jules Verne Parıltı Yayınları Pdf oku , Balonla 5 Hafta Jules Verne Parıltı Yayınları Pdf kitap indir, Balonla 5 Hafta Jules Verne Parıltı Yayınları pdf oku ücretsiz, Balonla 5 Hafta Jules Verne Parıltı Yayınları kitap indir ücretsiz, Balonla 5 Hafta Jules Verne Parıltı Yayınları pdf indir yandex, Balonla 5 Hafta Jules Verne Parıltı Yayınları pdf oku özet, Balonla 5 Hafta Jules Verne Parıltı Yayınları kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu